Reklama

Reklama

Blondynka czy brunetka?

Jedne są znane jako brunetki inne jako blondynki, ale większość gwiazd nie raz zmieniała kolor włosów. Czy efekt zawsze był korzystny?

Eksperymenty z koloryzacją to coś, co kobiety naprawdę lubią. To rozjaśniają włosy, bo przecież "mężczyźni wolą blondynki", innym razem przyciemniają, bo "brunetki są inteligentniejsze". Farbowanie włosów - to duża zmiana małym kosztem. Przez chwilę można się poczuć niemalże kimś innym, a jeśli eksperyment uznamy za nieudany, natychmiast możemy ponownie zmienić kolor.

Reklama

W tej niewinnej zabawie jest zawarty element ryzyka: wprawdzie są panie, którym pasuje każdy kolor, ale bywa tak, że zmiana okazuje się fatalną pomyłką.

Pół biedy jeśli ofiara własnej stylizacji w porę się spostrzeże i naprawi błąd, ale zdarza się, że nieświadoma niczego bohaterka koloryzacyjnej przygody z dumą nosi włosy w odcieniu zupełnie do niej niepasującym. A jak to jest z gwiazdami show-biznesu? Komu pasują włosy ciemne, a komu blond? Obejrzyjcie galerię i oceńcie, w którym kolorze zaprezentowanym paniom jest bardziej do twarzy!

IG

Dowiedz się więcej na temat: włosy | blondynki | kolor | Blondynka | brunetki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje