Reklama

Reklama

​Chcesz zrobić makijaż, który powiększa usta i oczy? Wypróbuj rady Pauliny Krupińskiej

Jak wykonać make-up, którego prawie nie widać, ale który jednocześnie efektownie podkreśla atuty urody, sprawia, że oczy wydają się większe, a usta pełniejsze? Tę sztukę do perfekcji opanowała była Miss Polonia, a obecnie prezenterka TVN Paulina Krupińska. Ostatnio zdradziła na Instagramie swoje niezawodne triki.

Prowadząca "Dzień dobry TVN" dla wielu kobiet jest inspiracją. Lubią ją za niewymuszony styl, wiecznie goszczący na jej twarzy uśmiech i sympatię, którą okazuje gościom w śniadaniowym programie TVN. Prezenterka pokazuje także swoim fankom w social mediach, że daleko jej od wizerunku niedostępnej gwiazdy, bo zdradza tam, jak wygląda jej codzienność, związek z Sebastianem Karpielem Bułecką i jak razem wychowują dzieci. Niejednokrotnie dzieliła się także sposobami na pielęgnację urody.

Reklama

W ostatnim czasie zamieściła na Instagramie zdjęcie, które zwróciło szczególną uwagę wielu jej fanek. Kupińska wygląda na nim bardzo naturalnie, ale nie jest to zdjęcie z cyklu "selfie bez makjażu" , a raczej "make-up no make-up". Prezenterka ma tam pełne usta w odcieniu nude, wyraziste spojrzenie i delikatnie muśnięte różem policzki. Uroku dodaje jej także fryzura z włosami upiętymi tak, że Krupińska wygląda jakby miała obciętą grzywkę. Jedna z fanek, zachwycona zdjęciem, napisała: "Poproszę przepis na wieczną młodość", a Paulina Krupińska odpisała jej: "Sen, pielęgnacja, miłość i dobrzy ludzie wokół".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje