Reklama

Chciały ukryć siwy odrost. Fryzjer miał inny pomysł

Zamiast ciągle je farbować, co osłabia włosy, można odkryć siwiznę jeszcze bardziej. Poznajcie mistrza nożyczek, który jest zwolennikiem tej metody. A także jego zachwycone i jeszcze piękniejsze klientki. Istnieje alternatywa dla uporczywej koloryzacji.

Przez lata siwe włosy nie miały najlepszej prasy. Kojarzyły się ze starością czy wręcz zaniedbaniem. Kobiety, które nie chciały dodawać sobie lat, od razu decydowały się na trwałą koloryzację. Moda na farbowanie trwa w najlepsze, jednak zauważalna jest powolna, ale systematyczna zmiana trendów.

Dla wielu z nas siwizna wciąż jest niepożądana, ale statystyki nie kłamią. Badania przeprowadzone w różnych krajach wykazują, że sprzedaż drogeryjnych farb spada. Powodem nie jest wyłącznie fakt, że coraz chętniej korzystamy z usług profesjonalistów. Po prostu zaczynamy doceniać naturalność.

Reklama

Mało tego – czasami robimy wszystko, by jeszcze bardziej podkreślić srebrzyste pukle.

Poznajcie człowieka, który jest zagorzałym orędownikiem takiego rozwiązania. Jack Martin to świetny fryzjer specjalizujący się w nietypowej koloryzacji. Kiedy dostrzega na głowie klientki siwe odrosty – wcale nie chce ich maskować.

Wręcz przeciwnie! Wyszkolony we Francji ekspert jest mistrzem dekoloryzacji. Sprawnie ściąga resztki farby, wydobywając naturalną siwiznę. Przy okazji jeszcze bardziej ją podkreśla, aby włosy wyglądały na zdrowe i błyszczące.

Czy kobiety przychodzą do niego właśnie w tym celu? Niektóre zapewne tak, bo wieść o jego umiejętnościach rozniosła się pocztą pantoflową. Często jednak inicjatywa wychodzi ze strony Jacka, który proponuje radykalną metamorfozę.

Patrząc na zdjęcia klientek i czytając ich komentarze w internecie – żadna chyba nie pożałowała. Są najlepszym dowodem, że z siwymi puklami można wyglądać świeżo, elegancko i… młodziej!

Jack Martin pracuje w amerykańskim stanie Kalifornia, ale jego dzieła podziwiane są na całym świecie. Tylko na Instagramie zgromadził ponad pół miliona zagorzałych fanów swojego talentu. Dołączysz do nich?

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

***
Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: siwe włosy | siwizna | farbowanie włosów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy