Reklama

Reklama

Clinique Quick Blush

Quick Blush to nowatorskie osiągnięcie w dziedzinie różów, gwarantujące wspaniałe połączenie między formułą a opakowaniem- wspaniały kolor i gładkość w jednym.

Unikalna kremowo-pudrowa formuła gwarantuje piękny, naturalny kolor, który może stanowić bazę dla nanoszenia innych produktów. Jego zaletą jest wygoda-możesz wszędzie go ze sobą zabrać.

Główne zalety: Pędzel i róż idą w parze- obróć podstawę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i wysuń pędzel z odpowiednią ilością pudru ukrytego w nasadzie. Zdejmij nasadę a zobaczysz pędzel gotowy do użycia. Chcesz więcej? Po prostu kilkakrotnie obróć nasadkę a na pędzlu znajdzie się dodatkowa porcja różu.

Polimery tworzące delikatną warstwę ochronną gwarantują osadzenie na policzkach cienkiej, utrzymującej się przez cały dzień warstwy różu, odpornej na pot i wilgoć z powietrza. Wodoodporna formuła łatwo rozprowadza się na skórze dając gładkie, aksamitne, naturalnie wyglądające pokrycie skóry twarzy. Nadający się do wszystkich rodzajów skóry ten beztłuszczowy, łatwy do aplikacji róż można nakładać zawsze i wszędzie.

Reklama

W pędzlu zastosowano unikalną Technologię Przeciwbakteryjną.

Quick Blush jest dostępny w szerokiej gamie pięknych odcieni:

• naturalny : Hurry Honey

• brązy: Peach-In-A-Pinch

• róże: Minute Mocha

• fiolety:Berry on Time

Przebadany pod kątem wywoływania alergii. W 100proc. bezzapachowy. Beztłuszczowy.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kolor | Clinique

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy