Reklama

Reklama

Co to jest endermologia?

Endermologia to naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziałująca na lokalne otłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę!

Ta wszechstronna metoda pozwala na modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu i liftingu twarzy. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe.

Reklama

Endermologia zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

Średnio jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej wykonuje się serię co najmniej sześciu zabiegów.

Zabiegi na twarz, szyję, dekolt i biust

Do wnętrza głowicy zasysana jest fałda skórna, gdzie najdelikatniejsze obszary ciała poddawane są rytmicznemu oddziaływaniu ruchomych, magnetycznych klapek wspomaganych sterowanym podciśnieniem. Zabieg jest bardzo przyjemny, uwalnia od napięć i powoduje relaks.

Dzięki zabiegowi można uzyskać: ujędrnianie i przywracanie naturalnego blasku skórze, poprawę elastyczności, wygładzanie zmarszczek, podkreślanie konturów twarzy, oczu i ust.

Jak to działa?

Metoda ta polega na stosowaniu podciśnienia z równoczesnym precyzyjnym masażem mechanicznym, wykonywanym za pomocą specjalnych rolek, a różnorodność jej zastosowań pozwala dostosować terapię do odpowiednich zarówno partii, jak i potrzeb, ciała.

Sekretem działania zabiegu jest połączenie oddziaływania pracy rolek, z których każda ma bardzo ściśle określony cel (wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie, wygładzanie) z wyjątkowo dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty. Dzięki precyzyjnemu określeniu zabiegu i całkowitej koncentracji podczas masażu tych obszarów (np. fałdy tłuszczowe na brzuchu) rezultaty zabiegów i zadowolenie klientów osiąga się najszybciej.

Co jeszcze można zyskać?

Endermologia ma zastosowanie nie tylko w zabiegach estetycznych, ale także terapeutycznych i sportowych.

Zabiegi estetyczne:

- wyszczuplanie

- modelowanie sylwetki

- likwidowanie cellulitu

- poprawa elastyczności skóry

- relaks i rozluźnienie napięcia mięśni

Zabiegi terapeutyczne:

- drenaż limfatyczny

- usuwanie bólów mięśni i objawów zmęczenia

- fibromialgia

- regeneracja i poprawa elastyczności tkanki blizn

- likwidowanie stanów zapalnych

- zmiękczanie mięśni w przypadku zwłóknień

- likwidowanie obrzęków

- poprawa wydolności żylnych

- regeneracja po operacjach plastycznych i liposukc

Zabiegi sportowe:

- przygotowanie mięśni do wysiłku

- usuwanie bólów mięśni

- likwidowanie obrzęków i uszkodzeń wiązadeł i ścięgien

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje