Reklama

Reklama

Ekspresja i nasycenie

Intensywne kolory, podwójna struktura i dynamicznie cięcia to cechy charakterystyczne pierwszej części kolekcji Wiosna/Lato 2010 Academy of Hair Design Berendowicz & Kublin.

Najnowsze propozycje Sławka Kublina, dyrektora artystycznego Akademii ucieszą przede wszystkim panie kochające krótkie i dynamiczne stylizowane włosy. To właśnie z myślą o nich w wiosennej kolekcji pojawiają się podwójne struktury fryzur i doskonale uzupełniające się kolory.

- Wiosną i latem będą dominować intensywne barwy. Stawiamy na odcienie lśniącej miedzi delikatnie skontrastowanej z czerwienią oraz jasne beże z dodatkami w tonacji pastelowych fioletów. Wraca tradycyjny kasztan, tyle że przyozdobiony bordowymi wstawkami. Całość musi być intensywnie nasycona i zmysłowa. Tak jak wiosna właśnie - mówi Sławek Kublin.

Fryzura: poziom drugi
Gdyby jednak chodziło wyłącznie o kolor, to fryzury zaprojektowane w Katowicach nie byłyby tak cenione przez całą branżę. W propozycjach Kublina odnajdujemy interesujący dualizm.
Krótkie i dynamiczne cięcia posłużyły stworzeniu dwupoziomowych fryzur, które w zależności od nastroju i potrzeb mogą być gładko ustylizowane albo też zaskakiwać awangardowym, ale pozornym nieładem wybranych elementów.
Owo zderzenie struktur szczególnie wyraźnie widać na grzywce i z tyłu głowy.
- Do stylizacji "z pazurem" zalecam pastę, a nie żel. Pasta jest bardziej plastyczna i nie skleja włosów. Dzięki temu w każdym momencie, jednym prostym ruchem, jesteśmy w stanie poprawić fryzurę, co przy żelu - niestety - jest absolutnie niemożliwe - tłumaczy Kublin.
To oczywiście pierwsza część kolekcji fryzur katowickiej Akademii Berendowicz & Kublin. Już wkrótce propozycje pełne kobiecego powabu długich włosów.

Reklama


Kobieta INTERIA.PL on Facebook

berendowicz&kublin
Dowiedz się więcej na temat: wiosna | Facebook | kolory | cięcia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy