Reklama

Reklama

Elegancki makijaż i szminka podkreślą osobowość

Chcesz nie tylko pięknie wyglądać, ale i czuć się wspaniale na specjalne okazje? Zrób makijaż i dobierz odcień pomadki, który pasuje do twojej natury. Znajdź swoją szminkę: czerwona, różowa, beżowa, pomarańczowa...

Jesteś skromna i naturalna - wybierz beżową


Nie lubisz się wyróżniać, choć masz interesującą osobowość. Stawiasz na duchowy rozwój, pogłębianie własnych zainteresowań. Cenisz sobie spokój, nie walczysz z całym światem. Nie liczysz też na tani poklask otoczenia.
Wizażystka podpowiada: Do beżowej szminki pasuje monochromatyczny makijaż oczu w tonacji świetlistych brązów, beży i złota. Ale na ekstraokazje możesz mocniej pomalować powieki odcieniami błękitu, zieleni, fioletu. Twoja cera powinna być nieskazitelna. Przypudruj ją.

Jesteś radosną optymistką - wybierz pomarańczową


Wszystkiego musisz spróbować, roznosi cię energia. Uwielbiasz otaczać się ludźmi i zarażać ich swoimi pomysłami. Jesteś trochę typem zwariowanej artystki, lubisz kino, teatr, bywasz na wystawach, interesują cię wszelkie nowinki. Masz wielu oddanych przyjaciół, bo twoja radość i entuzjazm udzielają się innym.
Wizażystka podpowiada: Z umalowanymi na pomarańczowo ustami ładnie harmonizują oczy zaakcentowane cieniami w kolorach: miedzi, terakoty i rudych. Cerę zmatuj podkładem w odcieniu dobranym do twojej skóry. Policzki podkreśl oranżowym lub koralowym różem. Nie przyciemniaj twarzy samoopalaczem, bo efektowne usta "znikną".

Jesteś marzycielką - wybierz różową


Cenisz doskonałość, jesteś perfekcjonistka. Żyjesz w nieco idealnym świecie, starasz się otaczać pięknymi przedmiotami. Bardzo ważny jest dla ciebie efekt i wrażenie, jakie robisz na innych. Przywiązujesz ogromną wagę do ciuchów, lubisz oryginalne stylizacje. Zwracasz też baczną uwagę na wystrój wnętrz. Nie lubisz się przejmować kłopotami ani też obarczać nimi innych. Twój sposób na zmartwienia to powiedzieć sobie głośno: "Pomyślę o tym jutro".
Wizażystka podpowiada: Różowa: cyklamenowa czy malinowa szminka świetnie wygląda z makijażem oczu w stylu retro. Narysuj na górnych powiekach eyelinerem ukośne kreski, które nadadzą spojrzeniu lekkiej zalotności. Nie maluj powiek mocnymi cieniami, np. zielonymi czy niebieskimi, bo twój wizerunek stanie się kiczowaty.

Jesteś przebojowa i odważna - wybierz czerwoną


Masz silną osobowość, jesteś typem liderki. Odważna, pewna siebie, potrzebujesz nieustannie nowych wyzwań. Gdy przychodzisz do pracy, od razu cię widać i słychać. Za to w męskim gronie zamieniasz się w seksowną "kocicę". Na ogół świetnie radzisz sobie z zawodowymi i życiowymi trudnościami, bo jesteś nieustannie nastawiona na własne zwycięstwo.
Wizażystka podpowiada: Karminowa, soczysta czerwien i minimalistyczny makijaż oczu to najlepsze rozwiązanie makijażowe. Wystarczy jedynie umalować rzęsy tuszem i podkreślić brązową kredką brwi. Ale uwaga: jeśli twoje usta są duże i wypukłe, zrezygnuj z nasyconej czerwieni, bo możesz wyglądać wulgarnie. Zamien ją na pastelowy, zgaszony odcień i nie maluj powiek mocnymi cieniami.

Reklama

Świat kobiety
Dowiedz się więcej na temat: czerwona | wizażystka | szminka | makijaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy