EyeTECH – pielęgnacyjna linia do oczu marki KLAPP Cosmetics

Okolice oka to bardzo delikatny obszar twarzy, gdzie skóra jest bardzo cienka i pozbawiona gruczołów łojowych, przez co starzeje się o wiele szybciej, niż jej reszta. Dlatego firma KLAPP stworzyła linię eyeTECH, która pielęgnuje tę trudną okolicę oczu oraz nadaje jej świeżość i blask, poprzez czynniki wspomagające wzrost brwi i rzęs.

EyeTECH – pielęgnacyjna linia do oczu marki KLAPP Cosmetics
EyeTECH – pielęgnacyjna linia do oczu marki KLAPP CosmeticsINTERIA/materiały prasowe

W linii eyeTECH znajdziemy serum do brwi, rzęs oraz odświeżający fluid pod oczy. W produktach odnajdziemy połączenie składników aktywnych, które wzmacniają wzrost rzęs, zagęszczają brwi, a także redukują cienie pod oczami. Co  ważne, w przeciwieństwie do kosmetyków dostępnych na rynku, produkty marki KLAPP nie powodują uczuleń oraz nie zawierają bimatoprostu. Mało kto wie, że jest to syntetyczny prostamid, który może powodować przekrwienie spojówek, swędzenie, stany zapalne, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, nadmierny wzrost, czy ściemnienie rzęs.

Lash booster serum-serum do rzęs

Aktywne serum przeznaczone dla każdego typu skóry, z wysoko skoncentrowanym połączeniem peptydowym. Pobudza oraz stymuluje cebulki włosów, a także aktywuje i wspomaga wzrost nawet najmniejszych rzęs.

Substancje aktywne: biotyna, kofeina, l-arginina, kwas hialuronowy, gliceryna, kompleks substancji czynnych z trójpeptydu i pantenol, cynk PCA.

Sposób użycia: Aplikować rano i wieczorem.

Cena: 310 zł | 8 ml

Star fresh work out fluid - odświeżający fluid do pielęgnacji okolic oczu

Produkt przeznaczony dla każdego typu skóry. Przeciwdziała obrzmieniom, cieniom pod oczami, poprawia napięcie skóry. Ponadto sprawia, że skóra wokół oka, staje się gładka i świeża.

Substancje aktywne: gliceryna, masło shea, kompleks substancji aktywnych z ekstraktu z drożdży i 5 ekstraktów z roślin, połączenie 3 czynnych molekułów hesperydyny, tryptopanu i lipopeptydu Pal-GQPR

Sposób użycia: Rano i wieczorem delikatnie wklepywać w okolicach oczu.

Cena: 190 zł | 15 ml

Odświeżający fluid do pielęgnacji okolic oczu
Odświeżający fluid do pielęgnacji okolic oczu INTERIA/materiały prasowe


Eyebrow booster serum - serum do brwi

To preparat dla każdego typu skóry, który wspiera i wspomaga wzrost brwi. Zawiera czynny kompleks z pantenolu i biotynolu, który działa na cebulkę włosa i zwiększa ich objętość i wyrazistość.

Substancje aktywne: biotyna, kofeina, l-arginina, kwas hialuronowy, gliceryna, kompleks substancji czynnych z trójpeptydu i pantenolu, olej arganowy. 

 Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem. 

Cena: 310 zł | 8 ml

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas