Reklama

Reklama

Femme de Montblanc

Femme de Montblanc przywołuje na myśl atmosferę wieczornego wyjścia do teatru. W ciepłym, nowoczesnym, doskonale zrównoważonym zapachu, połączona została głębia i zmysłowość nut smakowych z energią apetycznych owoców. Całość dopełniona została obfitością akordów kwiatowych.

W rezultacie powstał klasycznie wytrawny i ujmująco kobiecy zapach o orientalno-kwiatowym charakterze, który silnie zapada w pamięć. Zarazem intensywny i delikatny, doskonale uosabia kobiecość i wyjątkowość tych cennych chwil, które pragniemy zachować w sercach.

Reklama

Nuty zapachowe

Nuta głowy: bergamotka, malina, brzoskwinia, ananas i kardamon

Nuta serca: róża turecka, kwiat pomarańczy i heliotrop

Nuta bazy: czekolada, bób tonka, paczula, wetiweria, drzewo sandałowe, wanilia, ambra, piżmo.

Ametystowy rumieniec zapachu Femme de Montblanc spoczywającego z elegancją na toaletce wyrafinowanej kobiety odzwierciedla jego królewski charakter. Podobnie uważał Leonardo Da Vinci, który napisał w jednym ze swoich dzieł, że ametyst posiada moc rozpraszania złych myśli i wzmaga inteligencję. Cechy te doskonale pasują do charakteru Femme de Montblanc, który przywodzi na myśl kobietę silną, inteligentną i wrażliwą, która ceni w życiu drobne detale i rozumie, że akcenty osobiste są źródłem cennych i trwałych wspomnień. Jest intrygująca i uwodzicielska. Potrafi stworzyć wrażenie, które na długo pozostanie w pamięci.

Ceny: 30ml - 159 zł; 50ml - 239 zł; 75ml - 321 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje