Reklama

Fryzjerka namawia na ostre cięcie

Bez wahania skraca włosy klientek nawet o kilkadziesiąt centymetrów. Robi to bez skrupułów, bo jest pewna efektu. Jeszcze żadna kobieta nie opuściła jej salonu niezadowolona. Zobacz najbardziej radykalne metamorfozy.

Drastyczna zmiana fryzury to chyba najprostszy sposób na szybką metamorfozę. Różnica będzie duża i od razu zauważalna. Wymaga jednak sporej odwagi, bo nie tak łatwo pozbyć się długich pukli zapuszczanych przez lata. Poznajcie ekspertkę, która mimo wszystko zachęca do podobnych eksperymentów.

Kristina Katsabina jest rosyjską fryzjerką specjalizującą się w ostrym cięciu. Jej długowłose klientki opuszczają salon z mocno skróconymi fryzurami i zupełnie tego nie żałują. Mistrzyni nożyczek doskonale wie, jak nowym uczesaniem podkreślić atuty ich urody, a nawet charakter.

Reklama

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Rosyjska wizażystka specjalizuje się w skracaniu przerośniętych włosów. Jej klientki tracą nawet kilkadziesiąt centymetrów z długości, ale zyskują pewność siebie.

Na kolejnej stronie zobaczysz więcej fryzur.

Odwiedzając jej salon należy liczyć się z tym, że ścięcie zniszczonych końcówek nie wystarczy. Kristina specjalizuje się w bardzo krótkich fryzurach.

Klientki wcale się tego nie obawiają. Oddając się w jej utalentowane ręce oczekują właśnie takiego efektu i nigdy nie wychodzą niezadowolone. Na ich twarzach maluje się uśmiech.

Komentatorzy na Instagramie twierdzą, że odmienione w ten sposób kobiety wyglądają znacznie młodziej. Lekka fryzura podkreśla ich piękne oczy i rysy twarzy. Odważysz się na podobną zmianę?

***

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: krótkie włosy | fryzjer | salon fryzjerski | zmiana fryzury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy