Reklama

Reklama

Fryzury na letnie uroczystości

Śluby, popularne imieniny, rodzinne przyjęcia, wyjścia z przyjaciółmi... Właśnie o tej porze roku jest ich najwięcej. Na takich imprezach trzeba wyglądać perfekcyjnie - jak gwiazdy na wielkich galach...

Skromny klasyczny kok

To uczesanie jest ponadczasowe. Doskonale komponuje się z romantyczną letnią sukienką.

Jak ułożyć włosy: Pasma bardzo dokładnie rozczesz grzebieniem. Zbierz je rękami do góry i zwiąż gumką w koński ogon. Następnie owiń kucyk wokół gumki i umocuj włosy od spodu wsuwkami. Kok utrwal lakierem. Możesz wpiąć we włosy biżuteryjne szpilki, ale pamiętaj, by wtedy dobrać skromne kolczyki i wisiorek.

Efektowne fale

Fryzura wygląda lekko i seksownie. Świetnie współgra z rzeczami eleganckimi, klasycznymi, jak również ze skromną letnią tuniką.

Jak ułożyć włosy: Z boku, nad skronią (w linii od środka oka) zrób równy przedziałek. Zaczesz włosy na bok. Końce pasm zwilż płynem do stylizacji i nawiń na średniej grubości wałki. Gdy włosy będą suche, zdejmij wałki i rozczesz fale grzebieniem. Fryzurę utrwal nabłyszczającym lakierem.

ReklamaLuźny supełek

Asymetrycznie upięty kok-supełek wygląda niezwykle efektownie zarówno z rzeczami w stylu sportowej elegancji, np. lekkimi jak mgiełka bluzkami i luźnymi spodniami, jak i z wytwornymi kreacjami wieczorowymi.

Jak ułożyć włosy:

Zaczesz pasma do tyłu i na jedną stronę (pozostaw opadający kosmyk grzywki). Zbierz włosy za uchem i zwiąż je gumką. Końcówkę kucyka owiń artystycznie wokół gumki - tak, by stworzyć supełek.

Rulon w stylu retro

Plecionka nad karkiem, podwinięta i spięta z boku grzywka - to fryzura dla kobiety, która dobrze czuje się w stylizacji nawiązującej do lat 20. i 30.

Jak ułożyć włosy: Na lekko wilgotnych pasmach rozprowadź piankę, wysusz włosy i rozczesz je. Zrób z boku przedziałek. Grzywkę podwiń lokówką, a falę przypnij spinką. Włosy z tyłu zaczesz na bok i zwijaj w ciasny rulon wzdłuż nasady karku. Upnij koniec obwarzanka wsuwkami.

Elegancki kucyk

Jeśli ponad wszystko cenisz wygodę, zwiąż włosy w kucyk. Pasuje na letnie party i jest świetnym dopełnieniem, np. małej czarnej.

Jak ułożyć włosy: Uczesz włosy, zrób z boku przedziałek, a następnie podkręć lokówką kilka pasm po bokach i z tyłu głowy. Włosy na górze lekko podtapiruj. Zbierz wszystkie pasma rękami do tyłu i zwiąż ozdobną gumką. Kucyk rozczesz grzebieniem o szeroko osadzonych zębach, grzywkę ułóż na skroni. Rozpyl na włosy chmurkę lakieru.


Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy