Herbal Essences - nowa odsłona

Aromatyczna esencja z kwiatu pomarańczy, nektarynki, kokosa czy mango, to jedynie kilka składników, zawartych w nowych kosmetykach Herbal Essences.

article cover
INTERIA.PL/materiały prasowe

Ochronne i regenerujące działanie wyciągu z jagód acai sprawiło, że coraz częściej jest on stosowany jako suplement diety i składnik napojów energetyzujących. Antyoksydanty zawarte w jagodach acai wykorzystywane mogą być również w kosmetykach do pielęgnacji włosów. Jeszcze do niedawna, niezwykle aromatyczny i popularny kokos, budził głównie kulinarne skojarzenia - dawał bowiem charakterystyczny posmak kanaryjskiej, afrykańskiej oraz hinduskiej kuchni.

Coraz częściej wyciąg z kokosa stanowi istotny składnik kosmetyków do pielęgnacji włosów. Znany jest bowiem ze swoich właściwości zmiękczających i wygładzających włosy.

Zawarty w wariancie Herbal Essences "Nie łam się!" wyciąg z kokosa i mango, wraz z pyłem perłowym, stanowi mieszankę o delikatnym, orzeźwiającym zapachu.

Za zmysłowe doznania towarzyszące stosowaniu kosmetyków Herbal Essences z linii "Nawilżanie po brzegi...", odpowiada ekstrakt z orchidei. Połączenie kokosa z subtelnym zapachem orchidei pobudza zmysły i działa co najmniej enerrrgetyzująco!

W Świecie Pachnącej Zmysłowości Herbal Essences nie mogło zabraknąć soczystego zapachu wygrzanej na słońcu nektarynki. Szampon z ekstraktem z nektarynki pozostawia na włosach pyszny, wakacyjny aromat.

Wśród nowych produktów Herbal Essences znaleźć można szampony, odżywki i maski, które pomagają pielęgnować włosy. Wyzwolenie olśniewającego blasku włosów, a może dodanie im zaskakującej objętości. Te i inne potrzeby zaspokoić mogą nowe linie kosmetyków Herbal Essences! Idealnie dopasowane do siebie butelki szamponu i odżywki, w urzekających, intensywnych kolorach sprawiają, że obok Herbal Essences nie można przejść obojętnie!

"Niech kolor będzie z Tobą" - szampon, odżywka oraz intensywna maska pomagająca przedłużyć blask farbowanych włosów.

Rozbudzenie blasku farbowanych włosów możliwe jest z nowym Herbal Essences "Niech kolor będzie z Tobą". Fantastyczne właściwości pielęgnacyjne kosmetyków, zawierających ekstrakt z jagód acai i protein jedwabiu, pomagają rozpalić intensywność koloru i nadać farbowanym włosom niepowtarzalny blask. Aby olśniewać wszystkich kolorem włosów, warto sięgnąć po intensywną maskę, która doda włosom jeszcze więcej połysku.

Niech kolor będzie z Tobą - szampon 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Niech kolor będzie z Tobą - odżywka 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Niech kolor będzie z Tobą - intensywna maska - 14,99 zł

Grawitacji NIE! - szampon i odżywka zwiększająca objętość włosów.

Wystarczy wypróbować linię "Grawitacji NIE!", by dodać włosom zadziwiającej lekkości!

Kosmetyki Herbal Essences "Grawitacji NIE!" zawierają ekstrakty z nektarynki i Russelii (Russelia Equisetiformis). Dodają włosom niezwykłej lekkości, pomagają zwiększyć objętość fryzury, dzięki czemu nawet cienkie włosy stają się lekkie i pełne życia. Wyjątkowy zapach zaś rozbudzi zmysły...

Grawitacji NIE! - szampon 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Grawitacji NIE! - odżywka 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Nie łam się! - szampon i odżywka przeciw łamaniu włosów

Jeśli chcemy zadbać o zniszczone, łamiące się włosy, warto sięgnąć po nowe kosmetyki Herbal Essences "Nie łam się!".

Wyjątkowa formuła, zwierająca wyciąg z kokosa i mango oraz pył perłowy, pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi czesaniem i sprawić, żeby końcówki mniej się rozdwajały. Orzeźwiający zapach dodaje zaś energii. Już od dziś można na nowo odkryć jedwabistą gładkość włosów.

Nie łam się! - szampon 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Nie łam się! - odżywka 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Nawilżenie po brzegi... - szampon, odżywka i intensywna maska zwiększająca nawilżenie włosów i nadająca blask.

Aby intensywnie nawilżyć włosy i wyzwolić ich blask, wystarczy wypróbować nowy Herbal Essences "Nawilżenie po brzegi"?

W oparciu o wyjątkowe właściwości ekstraktu z orchidei i kokosa, została opracowana bogata formuła nawilżająca przesuszone włosy. Kosmetyki Herbal Essences "Nawilżenie po brzegi...", intensywnie nawilżając włosy, wyzwalają ich blask. Upajający zapach szamponu, odżywki

i intensywnej maski, pomaga rozbudzić zmysły.

Nawilżenie po brzegi - szampon 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Nawilżenie po brzegi - odżywka 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Nawilżenie po brzegi - intensywna maska - 14,99 zł

Błyszczę, więc jestem! - szampon i odżywka nadająca włosom blask.

Blask włosów pomoże wyzwolić nowy Herbal Essences "Błyszczę, więc jestem!". Dzięki formule

z ekstraktami z jagód, herbaty i kwiatu pomarańczy, szampony i odżywki "Błyszczę, więc jestem!" pomagają wyzwolić blask włosów, pozwalając nam lśnić jak nigdy dotąd! Z Herbal Essences "Błyszczę, więc jestem!" możemy olśniewać innych wyjątkowym blaskiem!

Błyszczę, więc jestem! - szampon i odżywka nadająca włosom blask.

Błyszczę, więc jestem! - szampon 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

Błyszczę, więc jestem! - odżywka 200 ml - 8,49 zł, 400 ml - 12,49 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas