Reklama

Reklama

Jak wybrać tusz do rzęs

Dzięki pięknym, długim rzęsom spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Warto więc znaleźć swoją ulubioną mascarę, która pozwoli osiągnąć taki efekt. Nasza wizażystka podpowiada, czym się kierować przy wyborze tego kosmetyku.

3 zasady perfekcyjnego makijażu

1. Kolejność malowania

Trzymając szczoteczkę poziomo wzdłuż górnej powieki, maluj włoski zygzakowatym ruchem od nasady aż po same końce. Potem wytuszuj dolne rzęsy od kącika wewnętrznego do zewnętrznego. Dzięki temu rzęsy będą dłuższe.

2. Zaakcentowanie kącików

Podkreśl rzęsy w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku oka, trzymając szczoteczkę lekkim ukosem. Potem końcówką szczoteczki rozprowadź tusz na rzęsach w zewnętrznym kąciku. To je uniesie, dodając spojrzeniu zalotności.

3. Optyczne zagęszczenie rzęs

Narysuj tuż u nasady górnych rzęs czarną kreskę kredką. Przypudruj włoski pudrem (drobinki je otoczą). Umaluj rzęsy tuszem, wydadzą się grubsze i dłuższe.

Reklama

Mascara na dzień i na wieczór

Warto mieć dwa tusze. Jeden do zrobienia eleganckiego oka do pracy. I drugi, byś mogła zaszaleć z makijażem na wyjście.

Wydłużają

Tuszowanie krótkich rzęs wydłużającą maskarą sprawia, że do końców włosków przyklejają się ciemne pigmenty i włókna. Przez co włoski zyskują 2-3 mm. długości.

Pogrubiają

Cienkie rzęsy zyskują większą objętość dzięki umalowaniu ich tuszem pogrubiającym. Perfekcyjnie otula on każdy włosek z osobna błonką z wosku i żywicy.

Z efektem XXL

Innowacyjne tusze mają w składzie polimery, które zapewniają efekt trójwymiarowych sztucznych rzęs (ale wyglądających jak naturalne).

Ewa Stasiak, współpraca Edyta Wieniawska, wizażystka

Świat kobiety

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tusz do rzęs | mascara | tusz | Stasiak | XXL | Electronic Arts | rzęsy | tusz do rzes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje