Reklama

Reklama

Jaki makijaż pasuje do twojego znaku zodiaku?

Powinnam być lekarką czy nauczycielką? Wyjść za blondyna czy bruneta? Mieszkać w mieście czy wiejskiej chatce? Wielu, podejmując ważne, życiowe decyzje, szuka rad w astrologicznych przepowiedniach. A gdyby tak, gwiazdy udzielały również urodowych porad?

Oczywiście, nie wszyscy wierzą w horoskopy. Jednak ta zabawa jest tak niewinna, bezpretensjonalna i po prostu ładna, że da się jej uwieść nawet największy sceptyk. Kanadyjska blogerka Setareh Hosseini, stworzyła cykl makijażowych stylizacji, inspirowanych 12 znakami zodiaku.

Reklama

Każdy z makijaży oddaje charakter przypisywany osobom spod danego znaku i upodabnia modelkę do zwyczajowych personifikacji poszczególnych znaków. Mamy więc barana ze złotymi rogami, skorpiona, której wymyślna fryzura układa się w jadowity ogon oraz pannę w wianku na głowie. Znaki zwyczajowo związane z wodą, mają w swych makijażach błękitne akcenty, te ogniste zaś skrzą się od złotego brokatu i przyciągają wzrok nasyconą czerwienią.

Nie są to co prawda makijaże, które można wykonać bez wysiłku - do zrobienia każdego z nich potrzeba sporo czasu, kuferka dobrych kosmetyków i przede wszystkim nieprzeciętnych umiejętności. Mogą jednak stanowić świetną inspirację do urodowych eksperymentów.  Odważycie się spróbować? 


Baran

BykBliźnięta
RakLew


Panna

WagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnik

Ryby
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje