Reklama

Reklama

Jaki makijaż pasuje do twojego znaku zodiaku?

Powinnam być lekarką czy nauczycielką? Wyjść za blondyna czy bruneta? Mieszkać w mieście czy wiejskiej chatce? Wielu, podejmując ważne, życiowe decyzje, szuka rad w astrologicznych przepowiedniach. A gdyby tak, gwiazdy udzielały również urodowych porad?

Oczywiście, nie wszyscy wierzą w horoskopy. Jednak ta zabawa jest tak niewinna, bezpretensjonalna i po prostu ładna, że da się jej uwieść nawet największy sceptyk. Kanadyjska blogerka Setareh Hosseini, stworzyła cykl makijażowych stylizacji, inspirowanych 12 znakami zodiaku.

Każdy z makijaży oddaje charakter przypisywany osobom spod danego znaku i upodabnia modelkę do zwyczajowych personifikacji poszczególnych znaków. Mamy więc barana ze złotymi rogami, skorpiona, której wymyślna fryzura układa się w jadowity ogon oraz pannę w wianku na głowie. Znaki zwyczajowo związane z wodą, mają w swych makijażach błękitne akcenty, te ogniste zaś skrzą się od złotego brokatu i przyciągają wzrok nasyconą czerwienią.

Reklama

Nie są to co prawda makijaże, które można wykonać bez wysiłku - do zrobienia każdego z nich potrzeba sporo czasu, kuferka dobrych kosmetyków i przede wszystkim nieprzeciętnych umiejętności. Mogą jednak stanowić świetną inspirację do urodowych eksperymentów.  Odważycie się spróbować? 


Baran

BykBliźnięta
RakLew


Panna

WagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnik

Ryby
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje