Reklama

Reklama

​Jesienna nowość od Tangle Teezer: The Wet Detangler Large

Mokre i splątane włosy jesienią? Wychodząc z gorącej kąpieli ciągle borykamy się ze swoimi niesfornymi włosami. A teraz nie ważne czy cienkie czy grube, kręcone czy proste - zostaną jeszcze bardziej rozczesane! Marka Tangle Teezer przedstawia większy i bardziej skuteczny: The Wet Detangler Large.

Dotychczas do rozczesywania mokrych włosów używaliśmy zwykłych szczotek, jednak od roku niezmiennie w wielu domach leży szczotka Tangle Teezer The Wet Detangler. Innowacyjna, poręczna szczotka z rączką przeznaczona jedynie do mokrych włosów, podbiła serca kobiet na całym świecie w mig. Od tego czasu tylko ją używałyśmy na basenie, w wannie, pod prysznicem czy na co dzień. Wszystko dzięki połączeniu, na które wszyscy czekaliśmy - innowacyjnych ząbków Tangle Teezera i rączki!

Marka Tangle Teezer zdecydowała się powiększyć rodzinę The Wet Detanglera. I to nie byle jak! Dodaje do niego The Wet Detangler Large - szczotkę powiększoną o 20%. Dzięki swojemu rozmiarowi została dedykowana osobom o włosach grubych i kręconych. Posiada o 108 więcej ząbków oraz dłuższą rączkę. Pozwoli to na bardziej efektywne rozczesywanie mokrych włosów podczas kąpieli, ale także i w jej trakcie. Sprawnie również doda włosom suchym dodatkowego blasku i miękkości!

Reklama

Uwaga! Ten produkt uzależnia!

O marce:

Tangle Teezer to rewolucyjne szczotki, które są absolutnym hitem wśród akcesoriów do rozczesywania włosów. Stworzył je angielski fryzjer gwiazd - Shaun Paulfrey w 2004 roku. Pierwszy prototyp szczotki o niecodziennym designie, specyficznych ząbkach różnej długości nie spotkał się z entuzjazmem branży. Dopiero rok później na targach w Birmingham jego produktami zainteresowali się przedstawiciel sklepu Boots - który jako pierwszy wprowadził szczotki w różnych kolorach do sprzedaży. Od tego momentu zyski rosły w zawrotnym tempie, a produkt zyskiwał jedną nagrodę za drugą.

Dzisiaj 8 szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania.

Do dyspozycji klientów jest wiele kolekcji i wariantów kolorystycznych. Szczotki Tangle Teezer na pewno należą do "must have“ wyposażenia kosmetycznego.

Szczotki Tangel Tezeer są dostępne w punktach Rossmann oraz Hebe w całej Polsce.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama