Reklama

Reklama

Karnawałowy blask z Delia Glamour Show Time

Specjalnie na okres świąteczno - karnawałowy Delia Cosmetics przygotowała kolekcję produktów Delia Glamour Show Time w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrnej i złotej.

W skład linii wchodzą: mascara wydłużająca, mascary z dodatkiem brokatu, eyelinery i emalie do paznokci. Połyskujące, mieniące się drobinami złota i srebra kolory produktów sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo nie tylko w okresie karnawału.

Mascara Delia Glamour Show Time, to propozycje dwóch brokatowych tuszy, w kolorach złotym i srebrnym, zawierających mieniące się drobiny, pozostające na rzęsach na długo po ich aplikacji. Kosmetyki możemy nałożyć bezpośrednio na rzęsy lub na ich końcówki po uprzednim wytuszowaniu np. mascarą Delia Glamour.
Cena: ok. 10 zł

Reklama

Mascara wydłużająca Delia Glamour to propozycja dla pań, które pragną, aby ich spojrzenie nabrało zalotnego uroku. Po nałożeniu mascary, specjalnie zaprojektowaną wygodną szczoteczką, rzęsy stają się wydłużone i zadbane na długi czas. Produktu możemy użyć dodatkowo jako bazy pod aplikację innej mascary, np. brokatowej.
Cena: ok. 10 zł

Eyelinery w kolorach złotym i srebrnym Delia Glamour Show Time to kolejne produkty z nowej linii polecane na okres świąteczno - karnawałowych spotkań. Dzięki wygodnemu pędzelkowi możemy nie tylko podkreślić kształt oka, ale również w precyzyjny sposób namalować kreski na powiekach. Po aplikacji produktu uzyskujemy dodatkowo piękny metaliczny połysk, dzięki któremu oczy nabierają niezwykłego blasku.
Cena: ok. 8,40 zł

Emalie do paznokci Delia Glamour Show Time w kolorach złota i srebra to dopełnienie świąteczno - karnawałowego makijażu. Po ich nałożeniu nasze paznokcie staną się wyjątkowo lśniące, a dłonie piękne i zadbane.
Cena: ok. 5 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: mascara | Delia Cosmetics | show | kosmetyki kolorowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy