Kawiorowy eliksir młodości dla twoich włosów

Wszystkie uwielbiamy czasami poczuć się jak gwiazdy, których wyglądem zajmują się najlepsi zawodowcy. Spełniając nasze najskrytsze marzenia, marka Schwarzkopf prezentuje linię najwyższej jakości kosmetyków do włosów Essence Ultime Caviar+ Hair Renew, zawierającą luksusowe składniki pielęgnacyjne, w tym ekstrakt z kawioru. Aby każda z nas mogła pozwolić sobie na profesjonalną kurację i codziennie olśniewać pięknymi, odżywionymi włosami – jak na czerwonym dywanie.

Nowa linia Essence Ultîme Caviar+ Hair Renew
Nowa linia Essence Ultîme Caviar+ Hair Renewmateriały prasowe

Kawior od zawsze kojarzy się z luksusem, blichtrem i elegancją. Ale nie wszyscy wiedzą, że ten drogocenny dar natury posiada niezwykłe właściwości pielęgnacyjne. Teraz będziemy mogły je wypróbować dzięki trafiającej właśnie na sklepowe półki linii wyjątkowych kosmetyków do włosów Essence Ultime Caviar + hair Renew marki Schwarzkopf, sygnowanych przez samą Claudię Schiffer!

- Nowa linia Essence to czysty luksus dla włosów, który zapewnia im zawsze młody wygląd - mówi ikona piękna Claudia Schiffer, która aktywnie uczestniczyła w tworzeniu nowej gamy produktów do pielęgnacji włosów Essence. - Kobiety, które zwracają szczególną uwagę na wyjątkowe składniki i najwyższej jakości pielęgnację, pokochają  - dodaje supermodelka.

Efekt profesjonalnej odnowy zapewni włosom ekstrakt z kawioru, stanowiący cenne źródło witamin, minerałów i protein. Formuła oparta na tym szlachetnym składniku regeneruje komórki włosów, głęboko je nawilżając. Ponadto produkty z linii Essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW zawierają luksusową esencję perłową, pantenol, unikatową proteinę i keratynę, które naprawiają ochronny film lipidowy włosów, przywracając im wszystkie zalety młodości: siłę, elastyczność, sprężystość, giętkość i zdrowy połysk.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas