Kolagenowa pielęgnacja w płatkach

Delikatna skóra pod oczami wymaga odpowiedniej pielęgnacji, o czym doskonale wiedzą Koreanki. Dlatego dbają o nią w wyjątkowy sposób stosując kolagenowe płatki pod oczy. My znajdziemy je w ofercie PUREDERM gdzie, podobnie jak maski w płachcie, doskonale przylegające do skóry płatki nasączone zostały cenną esencją. W ten sposób zwiększają wchłanianie składników aktywnych i tym samym maksymalizują osiągany efekt. Co więcej zapas płatków PUREDERM wystarczy nam aż na dwa tygodnie.

Kolagenowa maseczka pod oczy Purederm
Kolagenowa maseczka pod oczy Purederm materiały prasowe

Cienka, pozbawiona warstwy lipidowej skóra wokół oczu niestety starzeje się najszybciej. Właśnie na niej zauważamy pierwsze zmarszczki, a także grzeszki dnia codziennego - godziny spędzane przed komputerem, niedomyty makijaż, nieprzespaną noc oraz błędy w pielęgnacji. Właśnie dlatego Koreanki dbają o nią ze szczególną uwagą stosując na co dzień płatki kolagenowe.

Kolagenowa maseczka Purederm to perfekcyjnie wycięte płatki, które aplikujemy na delikatną skórę pod oczami. Ten intensywnie nawilżający zabieg gwarantuje nam widoczne rezultaty dzięki wyjątkowemu połączeniu składników aktywnych: kolagenu, witaminy E oraz ekstraktu z zielonej herbaty. To właśnie one pomagają przywrócić odpowiednie nawilżenie i elastyczność wrażliwej skóry wokół oczu. Kolagenowe płatki spowalniają procesy starzenia, a także redukują ich widoczne oznaki w postaci zmarszczek, zwiotczeń, obrzęków i cieni pod oczami.

Sposób użycia: Dokładnie oczyść twarz i nałóż maseczkę pod oczy. Upewnij się, że dobrze przylega. Pozostaw na 15-20 minut. Delikatnie wmasuj pozostałą substancję w skórę. Po użyciu upewnij się, że opakowanie zostało szczelnie zamknięte.

Cena maski pod oczy Purederm: 11 zł

Kolagenowa maseczka Purederm pod oczy
Kolagenowa maseczka Purederm pod oczymateriały prasowe
INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas