Reklama

Reklama

Koloryzacja na jesień - czerwony aksamit

W tym sezonie królują odważne odcienie - zarówno w naszych szafach, jak i w salonach fryzjerskich. Zamiast modnych dotychczas, bezpiecznych barw oscylujących wokół ciepłych brązów, postawmy na wyrazisty Red Velvet, który skutecznie ożywi nasz jesienny look.

Choć jesień to z reguły czas stonowanych barw, w tym sezonie na wybiegach triumfowały energetyczne odcienie, które zdominowały nie tylko trendy modowe, ale i urodowe. Wizażyści sugerują nosić odważne, brokatowe makijaże, a styliści fryzur - postawić na mocny kolor włosów. Wybierając się do salonu fryzjerskiego, warto zatem rozważyć nową intrygującą barwę: Red Velvet. Żywy odcień, który zdążył już zawładnąć mediami społecznościowymi, jest nie tylko modny, ale i - co ważne - niezwykle łatwy w wykonaniu.

Reklama

Termin został wymyślony przez fryzjerkę gwiazd Nikki Lee, która odpowiada za transformację fryzur Lea Michelle, Hilary Duff czy Seleny Gomez. Opisała ów kolor jako "lśniący świąteczny prezent", wyjaśniając, że jest to jednotonowa koloryzacja, co oznacza, że nie ma w niej żadnych refleksów uzyskiwanych w ramach rozjaśniania pasm. W rezultacie otrzymujemy pełen naturalnego połysku, a zarazem wielowymiarowy kolor, który wygląda inaczej w zależności od oświetlenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje