Reklama

Reklama

Kosmetyki 2 w 1 Bioderma Photoderm

Potrzebujemy słońca, by wzmocnić organizm i poprawić nastrój, jednak nierozważne korzystanie z promieni słonecznych może przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie zawsze pamiętamy o odpowiedniej fotoprotekcji, nad kremy z filtrem przedkładając pielęgnację przeciwstarzeniową czy korygujący makijaż. Dzięki wielofunkcyjnym kosmetykom Bioderma Photoderm, łączącym ochronę przeciwsłoneczną z codzienną pielęgnacją, nie będziemy musiały już wybierać między bezpieczeństwem, a urodą.

Aby zachować zdrową skórę, niezbędne jest korzystanie z filtrów przeciwsłonecznych. Nie zawsze mamy na to czas i ochotę – zwłaszcza gdy za priorytet uznajemy inne potrzeby skóry lub makijaż, który nie zawsze współgra z kosmetykami przeciwsłonecznymi. W takich sytuacjach rozwiązaniem są produkty łączące funkcje ochronne z pielęgnacją.

Photoderm Nude Touch

Czy można połączyć skuteczną ochronę z makijażem? Coraz częściej kosmetyki kolorowe zawierają filtry chroniące skórę przed słońcem. Zwykle jednak poziom ich ochrony jest raczej symboliczny – SPF 15 to za mało, by bez obaw wyjść na słońce. Photoderm Nude Touch to ochronny podkład mineralny z filtrem SPF 50, który zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV natychmiastowo i na długi czas, chroniąc jej biologiczne struktury i stymulując naturalne mechanizmy obronne. Podkład zapewnia matowe, lekko pudrowe wykończenie, nawilża skórę i redukuje niedoskonałości. Ma unikatową formułę – wodnistą, która po zetknięciu się ze skórą staje się aksamitna i pudrowa. Kosmetyk występuje w trzech odcieniach, dzięki czemu idealnie wyrównuje koloryt skóry.

Reklama

40 ml – cena ok. 65 zł 

Photoderm M

Jeśli funkcjonowanie melaniny zostaje zaburzone, skóra zamiast równomiernie ciemnieć, zostaje naznaczona nieregularnymi i nieestetycznymi plamkami, które nie zawsze znikają wraz z końcem lata. Szczególnie narażone na takie przykre „pamiątki” są kobiety w okresie zmian hormonalnych, jak ciąża czy menopauza, przyjmujące leki fotouczulające i mające już w przeszłości problemy z przebarwieniami. Bezpieczeństwo korzystania ze słońca zapewniają kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym – im wyższy tym lepiej – które wspomagają naturalne mechanizmy obronne skóry przed szkodliwymi efektami działania promieniowania UV, jak Photoderm M marki Bioderma – krem z filtrem SPF 50, opracowany z myślą o kobietach borykających się z nadmierną pigmentacją (przebarwienia, melasma i maska ciążowa), działający zarówno na przyczynę powstawania przebarwień, jak i ich nawrotów. Krem nie tylko chroni przed słońcem, ale i tonuje koloryt, zapewniając gładką, zdrową skórę.

40 ml – cena ok. 74 zł    


Photoderm AR

Wyjątkowo wrażliwa cera naczynkowa charakteryzuje się płytko położonymi naczyniami krwionośnymi, zwykle prześwitującymi pod cienką skórą. Dla tego typu skóry kontakt ze słońcem oznacza silne zaczerwienienie i podrażnienie oraz trudne do zamaskowania pajączki. Krem tonujący Photoderm AR zawiera kompleks RosactivTM - działa on bezpośrednio na naczyniowo-śródbłonkowy czynnik wzrostu, który jest jednym z głównych mechanizmów powodujących rozszerzenie i osłabienie naczyń krwionośnych, dzięki czemu redukuje zaczerwienienia i zapobiega ich nawrotom, jednocześnie skutecznie chroni przed promieniami UVA i UVB, wygładza i wyrównuje koloryt.

30 ml – cena ok. 69 zł

Photoderm BRONZ Spray

Naturalnie błyszcząca, złocista skóra dodaje urody i wygląda zdrowo. Ale czy opalanie może być bezpieczne? Ochrona przed słońcem nie wyklucza pięknej opalenizny – dzięki odpowiedniej fotoprotekcji można bezpiecznie nadać skórze złocisty odcień w krótkim czasie. Photoderm BRONZ Spray przyśpiesza powstawanie opalenizny, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB i aktywuje naturalne procesy obronne skóry, chroniąc ją przed uszkodzeniem i zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia. Pomaga uzyskać zdrową opaleniznę nawet skórze jasnej i wrażliwej. Nadaje się do stosowania na twarzy i ciele.

200 ml – cena ok. 98 zł 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy