Reklama

Reklama

Kremy Solvea - najskuteczniejsze rozwiązanie dla suchej skóry

Solvea to marka koncentrująca się na jednej, ale najbardziej pożądanej funkcji - nawilżaniu. Unikalny kompleks nawilżający zapewnia zawarta w jej produktach mistrzowska wielomolekułowa kompozycja oparta na 4 różnych cząsteczkach hialuronowych zapewniających zatrzymanie wody w skórze i jej naturalne autouzupełnianie się.

Takie rozwiązanie daje efekt dobrze nawodnionej, a co za tym idzie młodszej skóry. Sięgając po dwa kremy przeznaczone dla cery przesuszonej, odwodnionej oraz pozbawionej elastyczności przywrócimy naszej twarzy młodzieńczy wygląd. 

Silnie nawilżający krem na dzień

W tym produkcie działanie TRI - molecule HYALURON i HA-Tetr Aqua Film 4D uzupełniają m.in.: olejek awokado, olejek perilla, kwas omega plus, niacynamid oraz d-panthenol. Znajdziemy w nim także kapsułkowane filtry UVA/UVB . Po zastosowaniu kremu skóra jest przyjemnie i dogłębnie nawilżona oraz pobudzona. Wygląda na młodszą i odprężoną.

Reklama

Silnie odbudowujący krem na noc

W tym wariancie działanie składników nawilżających wzmacniają m.in.: olejek jojoba, kwas omega plus, masło mango, masło shea i niacyjamid. Za wytworzenie dodatkowej bariery natłuszczającej odpowiada Sensolene care DD, a ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi zapewnia Lipex pre act. Taki skład to gwarancja nawilżenia i odbudowy skóry, która po zastosowaniu kremu wygląda na dogłębnie odżywioną i odprężoną.

Sugerowana cena kremów: 39,99 pln

Pojemność: 50 ml

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama