Reklama

Reklama

Luksusowy relaks w Trivento

Salon Trivento mieści się w gwarnej i tłocznej stolicy, jednak jego właścicielka oraz pracownicy zadbali o to, by klientki mogły (choć na chwilę) uwolnić się od męczącego i stale obecnego hałasu ulicy. Trivento jest miejscem, w którym można się zrelaksować, uspokoić myśli, wyciszyć się i…wypięknieć.

"Długo szukałam określenia oddającego charakter miejsca, które dla Ciebie stworzyłam. Salon piękności, gabinet kosmetyczny, day spa? To po prostu Trivento, przestrzeń w której intymna atmosfera współgra z nowoczesną technologią. Moją intencją jest zapewnienie Ci wszystkiego, czego potrzebujesz w dążeniu do osiągnięcia i utrzymania harmonii ciała, umysłu i ducha". Tak, o salonie, napisała jego właścicielka, Pani Emilia Chomiuk. Cele, które postawiła sobie i swoim pracownikom nie były łatwe do zrealizowania, ale dzięki zatrudnieniu szeregu specjalistów - powiodły się w 100 procentach.

Reklama

Po pierwsze: aranżacja

Aranżacja wnętrz w salonie Trivento została powierzona profesjonalistom, co widać zaraz po wejściu do salonu. Dominującym kolorem jest biel, motywem - natura. Salon został podzielony na dwie części. W pierwszej znajdują się stanowiska fryzjerów i kosmetyczki, w drugiej - gabinety zabiegowe, oddzielone od nieco głośniejszej części związanej z wizażem za pomocą specjalnych drzwi, które doskonale wyciszają pomieszczenia. Za drzwiami znajduje się niezwykle sprawnie zorganizowana przestrzeń, zdobiona delikatnymi mozaikami, lustrami i roślinami.  Każdy gabinet zachwyca nietypowymi rozwiązaniami: w jednym z nich znajduje się "żywa ściana", w całości pokryta rosnącymi roślinami, która natychmiast przywodzi na myśl kraje Orientu. Skojarzenie nie jest przypadkowe: Trivento oferuje bowiem wyłącznie zabiegi wykonywane przy pomocy najlepszych kosmetyków, pozbawionych barwników, parabenów, silikonów, fenoksyetanolu i  konserwantów chemicznych mogących uczulać lub podrażniać skórę.

Po drugie: kosmetyki

Właścicielka salonu, podobnie jak Elżbieta Wysoczańska (twórczyni marki Elizabeth Visoanska) wierzy, że skuteczne kosmetyki nie muszą zawierać dodatków chemicznych. Dlatego w swoim salonie pracuje wyłączne na najlepszych kosmetykach firm: Pevonia, Kerastase, KOH Cosmetics i oczywiście - Visoanska. Czym wyróżniają się kosmetyki pochodzącej z Polski Wysoczańskiej? Przede wszystkim 93 proc. składników to ekstrakty i wyciągi z roślin, które zostały połączone dzięki wysiłkom... biotechnologów. Wysoczańska zatrudniła bowiem cały sztab naukowców, których zadaniem było połączenie naturalnych składników w taki sposób, by skóra aktywnie je wchłaniała i... młodniała.

Po trzecie: relaks

O tym, że połączenie natury i biotechnologii może zdziałać cuda, przekonałam się na własnej skórze (twarzy) podczas zabiegu, który miał ją dotlenić i odżywić, delikatnie wygładzić i dodać jej blasku. Podczas trwającej niemal godzinę sesji, odbywającej się w pięknym gabinecie przy akompaniamencie muzyki relaksacyjnej, kosmetyki Visoanska i wprawne dłonie wykwalifikowanej kosmetyczki nie tylko poprawiły wygląd mojej twarzy, ale także - pozwoliły mi się fantastycznie zrelaksować. Zabieg, choć dedykowany twarzy, działa właściwie na całe ciało: zapach kosmetyków koi, muzyka uspokaja, a masaż (nie tylko twarzy, ale także ramion i głowy) pozwala się odprężyć i na dłuższą chwilę zapomnieć o codzienności (podczas zabiegu usłyszałam, że część klientek podczas zabiegu usypia. Ja walczyłam z sennością chcąc cieszyć się i masażem, i zapachami, i kolorami, które mnie otaczały). Po godzinnej sesji czułam się wypoczęta, a moja twarz zmieniła się niemal nie do poznania: nie było na niej ani śladów niewyspania (opuchlizna pod oczami zniknęła), ani zmęczenia kilkugodzinną podróżą. Zniknęły też drobne przebarwienia i zmarszczki. 

Bezpieczny relaks

Trivento jest miejscem, w którym można się bezpiecznie zrelaksować. Dlaczego bezpiecznie? Ponieważ podczas zabiegów, przeprowadzanych przez wykwalifikowane kosmetyczki,  używa się wyłącznie najlepszych kosmetyków wytwarzanych z naturalnych składników. Dzięki temu pobyt w salonie jest prawdziwą przyjemnością. A jeśli po zabiegu zapragniemy zmiany - fryzjerka i manikiurzystka chętnie się nami zajmą. Więc jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci zapomnieć o troskach - oddaj się w ręce specjalistek z salonu Trivento.

 

 

 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zabiegi | salon | kosmetyki | krem | kosmetyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy