Reklama

Magdalena Pieczonka o makijażowych trendach na sezon jesienno-zimowy

Nadchodzi zima, a wraz z nią kolejne trendy zarówno w modzie, jak i makijażu. Magda Pieczonka to jedna z topowych wizażystek w Polsce. W jednym z wywiadów zdradziła, na co najlepiej postawić w nadchodzących miesiącach.

Trendy w makijażu na jesień i zimę 2020/2021 grawitują wokół dwóch skrajności: naturalnego looku, którego punktem centralnym jest świeża, naga cera, oraz ekspresyjnych makijaży w klimatach gotyku. Na wybiegach widać też było trend, który już dawno opanował Instagram czyli podkreślanie zewnętrznego kącika oka zdecydowaną, wyciągniętą ku górze kreską. 

Ciekawa tendencja dotyczy brwi - jeśli dotąd bezskutecznie próbowałaś je okiełznać, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość: tej jesieni i zimy już nie musisz. Im bardziej niesforne, tym bardziej atrakcyjne.

Jesienią i zimą cera ma emanować blaskiem, wyglądać na wypoczętą i wypielęgnowaną. Aby uzyskać ten efekt, niezbędny jest dobrej jakości krem nawilżający, który dostarczy skórze wilgoci, a także rozświetlający korektor bądź bardzo lekki, transparentny fluid.

- Te trendy cały czas się powtarzają. Na pewno już nie będzie tak dużo rozświetlenia - powiedziała Magdalena Pieczonka. - Na pewno mocne kolory ust i matowa skóra - dodała.

Reklama

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy