Maseczki Artistry Signature Select™

Marka Artistry rozwija ofertę spersonalizowanych produktów pielęgnacyjnych o maseczki Artistry Signature Select. Kolekcja zmysłowych maseczek, bogatych w odżywcze fitoskładniki, pochodzące z farm Nutrilite. Dla widocznie piękniejszej skóry.

Maseczki Artistry Signature Select ™
Maseczki Artistry Signature Select ™materiały prasowe

Cera każdej kobiety jest zróżnicowana i dzieli się na różne strefy. Dlatego marzenie pań to maska idealnie odpowiadająca na indywidualne potrzeby skóry. Nowa kolekcja maseczek Artistry Signature Select™ to doskonałe rozwiązanie tych problemów. Eksperci do spraw pielęgnacji skóry Artistry™ przygotowali pięć niezwykle zmysłowych produktów, które można stosować na różne partie twarzy, w odpowiednio dobranej kombinacji, stanowiącej odpowiedź na konkretne potrzeby kobiety.

Każda z maseczek Artistry Signature Select™ zawiera pozyskiwane z farm Nutrilite™ fitoskładniki, w tym: wyciągi z granatu, czarnej porzeczki, cytrusa, białych nasion chia i zielonej herbaty. Maseczki  różnią się od siebie nie tylko składem i przeznaczeniem, ale także zmysłowymi kolorami, różnorodnymi konsystencjami oraz niepowtarzalnymi zapachami. Maski te stanowią idealny sposób, by rozpieścić skórę w zaledwie 7 minut, a produkty Artistry Signature Select™ sprawiają, że takie doświadczenie staje się przyjemne, skuteczne i przygotowane z myślą o indywidualnych potrzebach każdej kobiety.

Miks, maska i multi-masking

Skóra może potrzebować nawilżenia, ujędrnienia, oczyszczenia, rozjaśnienia lub wygładzenia. Najczęściej jednak kilku z tych efektów równocześnie. Teraz każda kobieta może stworzyć swój indywidualny maseczkowy miks, dostosowany do wymagań własnej cery. Multi-masking to nic innego jak stosowanie kilku maseczek. Można ich używać na przykład w ciągu kolejnych dni albo zaaplikować jednocześnie kilka z nich na różne strefy twarzy. Formuły maseczek Artistry Signature Select™ przygotowano z myślą o zróżnicowanych problemach skóry każdej kobiety, np. ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T, przesuszonej na policzkach czy tracącej jędrność na linii szczęki.

"Każda z maseczek Artistry Signature Select™ oparta jest na jednym składniku głównym, pozyskiwanym z naszych własnych farm Nutrilite™. Nadają one skórze zachwycający wygląd, dzięki równoczesnemu złuszczaniu, oczyszczaniu i nawilżaniu cery. Jednocześnie ich zapachy, kolory i konsystencje intensywnie oddziałują na zmysły, co sprawia, że pielęgnacja staje się chwilą prawdziwej przyjemności i relaksu" - mówi Kelli Templeton, Global Beauty Brand Vice President.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż na bazie 5 maseczek Artistry Signature Select™, zależnie od indywidualnych potrzeb, można stworzyć ponad 25 różnych kombinacji do multi-maskingu.

Produkty Artistry Signature Select™ do spersonalizowanej pielęgnacji twarzy:

Maseczka nawilżająca Artistry Signature Select™ (zielona) to ultra-nawilżająca  formuła dla suchej i ściągniętej skóry. Ma konsystencję puszystego i miękkiego sufletu oraz zawiera bogaty w antyoksydanty ekstrakt z zielonej herbaty pozyskiwany z upraw Nutrilite™. Maseczka delikatnie pokrywa skórę, wnika w jej głąb i w każdym miejscu aplikacji zapewnia trwałe, utrzymujące się przez cały dzień nawilżenie. 178 PLN

Maseczka nawilżająca Artistry Signature Select™ (zielona)
Maseczka nawilżająca Artistry Signature Select™ (zielona) materiały prasowe

Maseczka rozjaśniająca Artistry Signature Select™ (biała) przywraca blask oraz energię zmęczonej i pozbawionej życia skórze. Jedwabista formuła musu zawiera pozyskiwany z surowców Nutrilite™ ekstrakt z białych nasion chia, ziarna naturalnej gąbki i jojobę. Maseczka rozjaśnia  i pobudza cerę, wyrównując jej koloryt i przywracając witalność. 189 PLN

Maseczka rozjaśniająca Artistry Signature Select™ (biała)
Maseczka rozjaśniająca Artistry Signature Select™ (biała) materiały prasowe

Maseczka oczyszczająca Artistry Signature Select™ (żółta) to ratunek dla skóry, która rozpaczliwie potrzebuje oczyszczenia i zmniejszenia  rozszerzonych porów. Zawiera wyciąg z cytrusów, francuską glinkę, której zawdzięcza konsystencję, oraz owies. Głęboko oczyszcza skórę, usuwa nadmiar sebum pozostawiając cerę gładszą i mniej błyszczącą. 178 PLN

Maseczka oczyszczająca Artistry Signature Select™ (żółta)
Maseczka oczyszczająca Artistry Signature Select™ (żółta) materiały prasowe

Maseczka ujędrniająca Artistry Signature Select™ (czerwona) zapewnia silny efekt ujędrnienia i zagęszczenia pozbawionej witalności cerze. Podnosi linie twarzy i ujędrnia linię szyi. Nakładana przez masowanie, zapewnia uczucie ciepła, które poprawia krążenie i stymuluje prawidłowe funkcje skóry. Miodowo-żelowa konsystencja maseczki zawiera pozyskiwany z Nutrilite™ ekstrakcie z granatu. Po nałożeniu wypełnia skórę przyjemnym uczuciem ciepła i sprawia, że staje się ona ujędrniona, zrewitalizowana i odżywiona. 189 PLN

Maseczka ujędrniająca Artistry Signature Select™ (czerwona)
Maseczka ujędrniająca Artistry Signature Select™ (czerwona)materiały prasowe

Maseczka wygładzająca Artistry Signature Select™ (fioletowa) odświeża i wyrównuje suchą, nierówną i szorstką cerę. Kryształki z naturalnej trzciny cukrowej delikatnie usuwają martwe komórki skóry, a dzięki pozyskiwanemu z surowców Nutrilite™ ekstraktowi z czarnej porzeczki po każdej aplikacji cera staje się miękka i odżywiona. 150 PLN

Maseczka wygładzająca Artistry Signature Select™ (fioletowa)
Maseczka wygładzająca Artistry Signature Select™ (fioletowa) materiały prasowe

Wspaniałe SPA w 3 prostych krokach...

Dzięki maseczkom Artistry Signature Select™ klientki mogą w każdej chwili zafundować sobie własne 7-minutowe spa albo preferowany zabieg pielęgnacyjny. Wystarczy starannie nałożyć odpowiednią maseczkę w wybrane miejsce - na całą twarz lub - w przypadku różnych problemów skóry - na konkretne jej strefy. Kosmetyk należy pozostawić na 7 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Maseczki Artistry Signature Select™

Maseczki Artistry Signature Select™ Masks będą sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sieci Przedsiębiorców Amway na całym świecie.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas