Reklama

Reklama

Matriciane - linia produktów do pielęgnacji skóry

Dzięki specjalnym aktywnym składnikom oraz konsystencji zwiększającej odporność skóry na środowisko i styl życia, linia produktów do pielęgnacji skóry Matriciane wpływa zarówno na procesy biologiczne starzenia się skóry, jak i na oznaki starzenia się.

Matriciane Sérum - serum intensywnie regenerujące i przeciwdziałające starzeniu się skóry

Matriciane Sérum przywraca metaboliczne funkcje skóry i rewitalizuje skórę. Matriciane Sérum - ściśle oparte na Matricium (zawiera 50% kompleksu) dostarcza skórze niezbędne, biomimetyczne (występujące naturalnie w skórze) składniki stymulujące regenerację komórek. Dzięki zawartości Karnozyny, Matriciane Sérum ma działanie antyoksydacyjne i zapobiega procesowi glikacji (niszczeniu kolagenu przez cukry), w wyniku którego skóra traci elastyczność, staje się bardziej pomarszczona i cienka. Serum wzbogacone tripeptydem C, wspomaga syntezę ATP - nukleotydu zapewniającego energię komórkom. Matriciane Sérum ma przyjemną konsystencję, która pozostawia skórę doskonale nawilżoną.

Reklama

Cena: ok. 120 zł. (30ml)

Matriciane Multi-Défense - krem biowitalizujący, zwalczający pierwsze oznaki starzenia się skóry

Matriciane Multi-Défense wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem: zanieczyszczenia środowiska, stresem, wolnymi rodnikami - czynnikami, które odbierają jej młody wygląd i wywołują pierwsze oznaki starzenia skóry. Dzięki formule opartej na Matricium, Matriciane Multi-Défense umożliwia naturalną regenerację tkanek i komórek oraz jest doskonale tolerowany. Karnozyna znajdująca się w Matriciane Multi-Défense chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, generowanym przez wolne rodniki, niweluje pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz ogranicza skutki działania stresu i zanieczyszczenia powietrza na skórę. Delikatny krem, o lekkim zapachu, przynosi natychmiastową ulgę i wyraźnie poprawia wygląd skóry, która w ciągu 7 dni staje się bardziej świeża i odzyskuje swój blask. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Cena: ok. 98 zł. (30ml)

Matriciane Rides - krem wygładzający zmarszczki

Krem o bogatej formule natychmiast wypełnia i wygładza zmarszczki oraz kurze łapki. Podczas stosowania Matriciane Rides, zawarte w nim sfery osiadają w zagłębieniach skóry, przenikając w głębokie warstwy naskórka, a następnie absorbują wodę dzięki czemu zapewniają natychmiastowe i długotrwałe wypełnienie. Wzrasta także poziom nawilżenia naskórka. Powierzchnia skóry jest wygładzona. Dzięki formule opartej na Matricium, Matriciane Rides umożliwia naturalną regenerację tkanek i komórek oraz jest doskonale tolerowany. Zawarta w kremie Ectoina wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Delikatna i głęboko nawilżająca konsystencja pozostawia skórę matową i gładką w dotyku.

Cena ok. 108 zł. (30ml)

Matriciane Fermeté - krem liftingujący do skóry pozbawionej jędrności

Matriciane Fermeté zawiera biopolimery uzyskiwane w procesie retykulacji, które tworzą podtrzymującą strukturę na powierzchni skóry. Efekt liftingujący pojawia się natychmiast,

a niewielkie nierówności skóry zostają wygładzone. Jednocześnie, tetrapeptydy zwiększają syntezę kolagenu i lumikanu (zawiązując peptydoglikany). Włókna tkanki łącznej są zrestrukturyzowane, a skóra odzyskuje sprężystość. Dzięki formule opartej na Matricium, naturalnym składniku znajdującym się w skórze, umożliwia on naturalną regenerację tkanek i komórek oraz zapewnia całkowitą tolerancję. Zawarta w kremie Ectoina wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Jego kremowa i odżywcza konsystencja pozostawia skórę jędrną, wygładzoną i bardziej sprężystą. Kontur twarzy zostaje podniesiony. Cena: 108 zł. (30ml)

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: pielegnacja | serum | krem | linia | pielęgnacja skóry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama