Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury bez wizyty u fryzjera

Włosy zwyczajnie rozpuszczone lub związane w prosty kucyk mogą się znudzić. Ale na ciekawą fryzurę wcale nie musisz wydawać pieniędzy. Zamiast umawiać się na wizytę do fryzjera, spotkaj się z koleżanką i wypróbuj nasze propozycje!

Luźno skręcone loki

  Zacznij nad uchem. Nakręcaj pasma od nasady włosów na grubszą część zwężanej lokówki, schodząc ku tej cieńszej. Stylizuj przód włosów. Lubisz efekt push-up? Nakręcaj pasma od nasady. Wolisz naturalny look? Zacznij kilka centymetrów niżej.

Bądź na fali

Dla kogo? Subtelne loki są świetne dla kobiet, które chcą złagodzić ostre rysy. Nasza rada: Aby uzyskać efekt naturalnych fal, delikatnie rozczesz loki grzebieniem. Następnie wymodeluj wybrane pasma, skręcając je dłońmi.

Co ty pleciesz...

Dla kogo? Warkocze są idealne dla osób, które cenią wygodę i lubią połączenia nowoczesności ze stylem hippi lub boho. Nie myj włosów tuż przed zaplataniem. Sypkie pasma będą trudne do ujarzmienia. Jeśli jednak tak zrobisz, nanieś na nie spray do stylizacji, pastę lub odrobinę wosku. 

Dobieramy warkocz


Zaczesz włosy na bok. Z wierzchniej warstwy włosów wydziel trzy pasma i zrób pierwszy, klasyczny splot. Pleć dalej warkocz, ale dołączaj do niego pasma włosów z boków (raz z prawego, raz z lewego).

Reklama

Wznieś się na wysokościDla kogo? Włosy upięte na czubku głowy równoważą proporcje okrągłej twarzy. Taki kok optycznie ją wysmukli. Do stworzenia tej fryzury włosy powinny być gładkie i lśniące. Po umyciu spryskaj je więc prostującym sprayem lub wygładź prostownicą. Chcesz, aby kok był trwały? Nie bój się wielu wsuwek! Wzmacniaj nawet kilkoma dobierane z dołu pasma i końce włosów, a na koniec spryskaj kok lakierem.

Przekładaniec


Unieś włosy. Zbierz pasma na czubku głowy i warstwa po warstwie tapiruj je szczotką. Upnij kucyk. Natapirowane pasma zwiąż na czubku gumką. Końce kucyka podwiń w półkole i przypnij wsuwką przy gumce. Rozpuszczone włosy podziel na pół. Lewą część unieś do góry i przypnij po prawej stronie kucyka. Skrzyżuj warstwy. Prawą część rozpuszczonych włosów przypnij z lewej strony, a końce podpiętych włosów owiń wokół kucyka, tak by powstał kok. 

Prędko, zwijaj się!

Dla kogo? Klasyczny gładki koczek to doskonała opcja do pracy, jeśli obowiązuje cię w niej elegancki dress code! Masz problemy z mocnym natapirowaniem włosów? Użyj gąbkowego wypełnienia! Wepnij go pod warstwę włosów i ukryj, wygładzając pasma szczotką.

Zawinięty koczek


Zepnij włosy. Zbierz wszystkie pasma z górnej części głowy. Mocno je natapiruj lub wepnij pod nie podłużną spinkę- wypełnienie i wygładź szczotką. Uniesione pasma upnij z tyłu wsuwkami i zostaw luźne końce. Uformuj koczek. Pozostawione luźno pasma spryskaj lakierem – ułatwi to ich układanie. Chwyć ich końce, zawiń do góry i przypnij wsuwkami tam, gdzie wcześniej upięłaś włosy. Całość ponownie utrwal lakierem.

Wyrolowane uczesanieDla kogo? Fantazyjnie wywinięte włosy pięknie wyglądają przy jasnym blondzie, który dodatkowo podkreśli kształt tej eleganckiej fryzury. Spryskaj włosy sprayem utrwalającym skręt loków. Dzięki niemu zwinięte w rulon pasma nie będą się rozkręcały. 

Poskręcany

 

Skręć pasma. Najpierw podziel je na dwie równe części, a następnie skręć każdą wokół własnej osi w rulon. Połącz włosy. Skręć ze sobą trzykrotnie zwinięte pasma, za każdym razem przypinając je wsuwkami. Spryskaj lakierem.

Kokarda


Zwiąż włosy w kucyk. Podziel go na dwa pasma. Stwórz kokardę. Nawijaj włosy na dłoń i zwijaj je w stronę głowy tak, by stworzyć pętle – boki kokardy. Następnie przypnij je wsuwkami, blisko gumki i zostaw luźno opadające końce.

Olivia
Dowiedz się więcej na temat: najmodniejsze fryzury | fryzury | kokarda | warkocze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy