Reklama

Reklama

NIVEA chroni przed słońcem

Podręczne kosmetyki z linii NIVEA SUN pomagają w niewidocznej ochronie przeciwsłonecznej nie tylko w letnich kurortach, ale i w miejskich tropikach.

Przezroczysty Spray do opalania NIVEA SUN Protect & Refresh z wysokim filtrem ochronnym zapewnia wyjątkową i natychmiastową ochronę przed słońcem, nie pozostawiając na skórze białych śladów.

Jego bardzo lekka i nietłusta formuła sprawia, że bardzo szybko się wchłania bez uczucia lepkości na skórze.

SPF 10, pojemność: 200ml, cena: 34,99 zł.

Letnia ochrona skóry dziecka

Dbając o wygodę rodziców i bezpieczeństwo najmłodszych, NIVEA oferuje nowość: Kieszonkowy balsam ochronny na słońce dla dzieci NIVEA SUN, który stworzony został specjalnie dla potrzeb delikatnej skóry dziecka.

Reklama

Nowa pojemność i kieszonkowy format balsamu sprawiają, że produkt można mieć cały czas pod ręką. Pozwala to na stałą ochronę dziecka przed promieniowaniem słonecznym niezależnie od tego, czy bawi się w piaskownicy, w ogrodzie, czy jeździ na rowerze.

Nawilżająca i pielęgnująca formuła balsamu pomaga zredukować ryzyko wystąpienia alergii słonecznej. Produkt zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB, zapewniający natychmiastową ochronę przed poparzeniem słonecznym.

SPF 30, pojemność: 50 ml, cena: 14,99 zł.

Zachowaj opaleniznę na dłużej

Rozwiązaniem, które pozwala utrzymać opaleniznę na dłuższy czas jest Pielęgnujący olejek pod prysznic NIVEA Natural Oil. Jego wyjątkowe działanie wynika z doskonale dobranych olejków roślinnych, które stanowią 55 proc. składu produktu.

Składniki lipidowe, wnikając między komórki naskórka, stabilizują wytworzoną melaninę i dłużej utrzymują ją w naskórku.

Pojemność: 200 ml, cena: 14,99 zł.


INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy