Reklama

Reklama

NIVEA Creme z serduszkiem

Motyw serduszek zdobi wieczka limitowanej edycji NIVEA Creme. To dobry pomysł na kosmetyczną walentynkę.

Serduszka są w dwóch wariantach. Jeden z nich przedstawia ślad pozostawiony przez samolot przelatujący na tle błękitnego nieba, układający się w pękate serce; Drugi - to "rysunek" wykonany opuszkiem palca na zamarzniętej szybie.

Reklama

Ten kosmetyk nie tylko pomoże nam wyrazić uczucia, ale też zapewni odpowiednią i troskliwą pielęgnację. Wciąż unowocześniany i udoskonalany NIVEA Creme jednocześnie nawilża i chroni.

Tajemnicą jego działania jest Eucerit - składnik, który ma budowę bardzo zbliżoną do struktury lipidów skóry. Dzięki temu, po nałożeniu tego kremu, ochronny płaszcz lipidowy skóry zostaje uszczelniony i skóra nie traci swojej naturalnej wilgotności. W skład kremu wchodzi też prowitamina B5, która ma działanie łagodzące, nawilżające i regenerujące.

NIVEA Creme to jedyny krem nie zawierający jakichkolwiek konserwantów. Jego zapach powstał wyłącznie na bazie naturalnych olejków eterycznych. Jest połączeniem olejków kilku gatunków róż, konwalii, lilii, fiołków, a także owoców specjalnych gatunków drzew cytrynowych i pomarańczowych, które mają dużą zawartość olejku lawendowego.

Cena: 50 ml/ok. 3 zł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje