Reklama

Reklama

NIVEA Long Repair - pielęgnacja włosów latem

Innowacyjna linia do pielęgnacji włosów NIVEA Long Repair przeznaczona jest do pielęgnacji włosów osłabionych latem.

Latem nasze włosy potrzebują wyjątkowego wzmocnienia i nawilżenia. Dzieje się tak, ponieważ promieniowanie UV uszkadza keratynę, która jest głównym budulcem włosa.

Kosmetyki z linii zawierają płynną keratynę - identyczną jak ta naturalnie znajdująca się we włosach. Jej unikalne właściwości sprawiają, że wnika we włosy i odbudowuje je w zniszczonych miejscach. Zapewnia kompleksową regenerację włosów, jednocześnie nie obciążając ich. Dzięki temu stają się zdrowe i miękkie w dotyku.

W skład linii NIVEA Long Repair wchodzą także kosmetyki stworzone specjalnie z myślą o włosach łamliwych i rozdwajających się.

Reklama

Odbudowująca Odżywka w Sprayu NIVEA Long Repair nie tylko wzmacnia włosy, ale również natychmiastowo ułatwia ich rozczesywanie. Dzięki innowacyjnej aplikacji w formie sprayu jej nakładanie jest wyjątkowo proste. Ponadto nie wymaga spłukiwania, pozwalając zaoszczędzić cenny czas.

Z kolei Intensywna Kuracja Odbudowująca NIVEA Long Repair intensywnie rekonstruuje strukturę włosów, wzmacniając je już od nasady. Dodatkowo wygładza końcówki, zapobiegając ich rozdwajaniu się. Intensywna Kuracja Odbudowująca działa już w 60 sekund. Wystarczy po umyciu włosów szamponem wmasować delikatnie produkt w mokre włosy i po 1 minucie dokładnie spłukać.

Ceny:

Szampon Odbudowujący NIVEA Long Repair - cena/pojemność: 9,49 zł/ 250 ml; 12,99 zł/ 400 ml.

Odżywka Odbudowująca NIVEA Long Repair - cena/pojemność: 9,49 zł/200 ml.

Intensywna Kuracja Odbudowująca NIVEA Long Repair - cena/pojemność: 18,99 zł/200 ml.

Odbudowująca Odżywka w Sprayu NIVEA Long Repair - cena/pojemność: 18,99 zł/200 ml.

 

INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy