Nowa kolekcja Essie

W salonach manicure jest już dostępna najnowsza zimowa kolekcja lakierów do paznokci ESSIE – Leading Lady.

lakiery
lakierymateriały prasowe
Kolekcja Leading Lady
Kolekcja Leading Ladymateriały prasowe

Essie Weingarten, założycielka i dyrektor kreatywny essie: "Przełom sezonów to bardzo ważny moment dla kobiet, które są zainteresowane trendami. Co z nich wybrać? Kluczem do tego, aby ludzie zaczęli zwracać na Ciebie uwagę jest to, abyś żyła, oddychała i nosiła to, co Cię wyraża.

A co może być lepsze tej zimy do złożenia modowego oświadczenia niż kolor? Śmiałe barwy dodają energii, szyku i mówią światu, że jesteś siłą, z którą trzeba się liczyć. Osoby, które eksperymentują z odważnym kolorem są częściej zauważane nie bez powodu - ludzie podejmujący ryzyko są niesamowicie atrakcyjni. Myślę też, że to po części przyczyna, dla której intensywne barwy są aktualnie tak popularne."

Współczesna kobieta jest zdeterminowana, pragnie wszystkiego co najlepsze. Śmiało może używać jednego, ostrego i imponującego koloru. "Po prostu uwielbiam elegancką prostotę nasyconego, monochromatycznego looku. Jest tak luksusowy, a zarazem tak łatwy do skomponowania", mówi Essie Weingarten. "To jedna część królowej Elżbiety i dwie księżnej Cambridge".

Nie można nie zgadzać się z królewskim kolorem, jest po prostu idealny. Szlachetne błękity, królewskie czerwienie i wielokaratowe, błyszczące, wielowymiarowe refleksy wiodą prym i mogą uczynić z Ciebie królową!

Nowe kolory lakierów:

snap happy (szczęśliwa na zawołanie) - żarzący się cynober
she’s pampered (dopieszczona) - skandalicznie luksusowa czerwień
beyond cozy (przeprzytulnie) - błysk wielokaratowego złota
butler, please (kamerdyner prosze!) - błękitno-krwisty kobalt
where’s my cheuffeur? (gdzie jest mój szofer?) - zdeterminowany, przepiękny turkus
leading lady (ona tu rzadzi) - połyskujące, karmazynowe insygnia

INTERIA.PL/Informacja prasowa
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas