Reklama

Reklama

Nowoczesne zabiegi, które zrobisz w domu

Na topie są technologiczne nowinki ułatwiające domową pielęgnację. Inwestując w sprytne urządzenia, zaoszczędzisz czas i pieniądze, które poświęciłabyś na wizytę u kosmetyczki.


Coraz częściej sięgamy po elektryczne gadżety pomocne w domowych zabiegach na twarz, ciało i włosy. Ten nowy pielęgnacyjny trend inspirowany jest gabinetowymi zabiegami z użyciem nowoczesnej aparatury. Do wyboru mamy już automatyczne masażery, pneumatyczne biustonosze, wanienki na podczerwień, a nawet lasery do depilacji (także w sklepach internetowych).

Te sprytne urządzenia mogą zwiększyć skuteczność codziennych zabiegów, wzmocnić działanie kosmetyków i sprawić, że poczujesz się jak w spa. Przedstawiamy możliwości najnowszych spośród nich.

Reklama

Oczyszczanie cery jak w gabinecie

Wibrująca szczoteczka! Z jej pomocą usuniesz resztki makijażu aż o 85 proc. dokładniej niż podczas ręcznego oczyszczania skóry. Szczoteczka na baterie osiąga ponad 400 obrotów na minutę, ma dwa stopnie prędkości.

Masuje skórę, delikatnie złuszczając i odświeżając cerę. Jest wodoodporna, można więc używać jej pod prysznicem. W zestawie są dwie wymienne główki, które wystarczą na pół roku.

SkinvigorateTM, Mary Kay, 279 zł, zestaw dwóch wymiennych szczoteczek, 65 zł.

Profesjonalny masaż w domu

Do tradycyjnych masażerów do ciała dołączył automatyczny robot relaksacyjny. W zaciszu domowym może nam zastąpić masażystę. Aby się zrelaksować, wystarczy wygodnie ułożyć się na brzuchu, a robota włączyć i ustawić sobie na plecach.

Masażer porusza się po ciele przez kwadrans, dając efekt dotyku rąk (czujniki nie pozwolą mu spaść). Do wyboru masz trzy tryby masażu.

Robot działa na trzy baterie AA (1,5 V), WheeMe, 390 zł, www.tech4life.pl.

Idealny manikiur bez wizyty w salonie

Miniurządzeniem sama wykonasz profesjonalny manikiur i pedikiur. Posiada siedem wymiennych nasadek, którymi skrócisz, wypolerujesz i nadasz kształt paznokciom. A także usuniesz ze stóp nieestetyczne stwardnienia i odciski. Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami, dzięki czemu zawsze możesz mieć je w torebce.

Rossmann, Ideenwelt, 25,49 zł.

Laserowa depilacja w twojej łazience

Możesz sama trwale wydepilować twarz i ciało. Trzeba tylko przestrzegać kilku zasad: skóra musi być zdrowa i nieopalona, a włoski zgolone przed zabiegiem. Teraz do dzieła! Podłącz urządzenie do prądu.

Przykładaj głowicę lasera miejsce przy miejscu i naciskaj przycisk uwalniający impulsy świetlne. Uszkadzają one mieszki włosów i hamują ich wzrost. Zabieg powtarzamy trzy razy co dwa tygodnie.

Efekt gładkiej skóry utrzyma się przez sześć miesięcy (np. Remington I-Light Pro, ok. 1699 zł, wystarcza na sześć lat użytkowania).

Tekst: Jolanta Markowska,  Joanna Waryszak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje