Reklama

Reklama

O’Dyssey to najnowsza marka kosmetyków przeciwzmarszczkowych

O’Dyssey to najnowsza marka kosmetyków przeciwzmarszczkowych, która w czerwcu 2019 roku stanęła na półkach blisko 300 drogerii Natura. Zgodnie ze strategią rozwoju jest to już druga premiera w kategorii marek własnych w tym roku. W marcu do oferty dołączyła wegańska marka BOTANIC SkinFood, która od razu zdobyła uznanie konsumentów i wyprzedała się w ciągu zaledwie miesiąca.

Kosmetyki O’DYSSEY - SEKRETY KOBIET ŚWIATA są przeznaczone do pielęgnacji skóry 45+. Dedykowane kobietom, które lubią odkrywać egzotyczne nowości, ale ze względu na ograniczony budżet często muszą rezygnować z zakupu np. drogich kosmetyków koreańskich. Marka obejmuje trzy linie kosmetyczne oparte na jadzie żmii, śluzie ślimaka i mleczku pszczelim.

Reklama

"Wprowadzając markę O’DYSSEY po raz pierwszy sięgamy po kategorię produktów anti-aging, co stanowi ważny etap w rozwoju naszej sieci. Zdajemy sobie sprawę, że w tym segmencie mierzymy się z silną konkurencją. Jesteśmy jednak pewni, że wysoka jakość, oryginalne składniki, wyróżniające opakowania i atrakcyjne ceny pozwolą zdobyć serca konsumentek" - mówi Arkadiusz Szczepaniak, p.o. Prezesa w Natura Sp. z o.o.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje