Reklama

Reklama

Odżywki do rąk i paznokci w balsamie Revitaplex Eveline Cosmetics

Odżywki w balsamie do rąk to nowatorska formuła, która w miejsce doraźnego odżywienia i nawilżenia wierzchnich warstw naskórka, oferuje spektakularne wygładzenie i skuteczną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami odpowiedzialnymi za wysuszenie i kruchość (temperatura, chlor, promienie UV, urazy mechaniczne).

Skoncentrowana odżywka do rąk i paznokci w balsamie

Starannie opracowany, zgłoszony do  2 patentów profesjonalny system wygładzania Revitaplex wykazuje ponadprzeciętne rezultaty nie tylko dla skóry dłoni, ale również paznokci: 2x  bardziej odporne, wzmocnione paznokcie już po 10 dniach stosowania.

Reklama

Bogata w kwas pantotenowy i keratynę receptura wykazuje niezwykłe rezultaty zarówno w pielęgnacji dłoni, jak i paznokci już po 10 dniach stosowania. Formuła błyskawicznie się wchłania, tworząc na powierzchni skóry i paznokci rewitalizujący, ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości.

Cena: ok. 13,99 zł /  125 ml


Ultraskoncentrowana odżywka do rąk i paznokci w balsamie

Bogata w niacynę i keratynę receptura wykazuje niezwykłe rezultaty zarówno w pielęgnacji dłoni, jak i paznokci już po 10 dniach stosowania. Formuła błyskawicznie się wchłania, tworząc na powierzchni skóry i paznokci rewitalizujący,  ochronny film. Nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości.

Cena: ok. 13,99 zł /  125 ml
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje