Olśniewaj spojrzeniem z maskarą UP by Realash

Tusz do rzęs uznawany jest za najstarszy kosmetyk do makijażu.

Tusz do rzęs UP by Realash
Tusz do rzęs UP by Realashmateriały prasowe

W starożytności do przyciemnienia rzęs używano mieszaniny siarczanu, ołowiu, malachitu i sadzy, którą kobiety aplikowały za pomocą kości słoniowej. Później przyszedł czas na zastosowanie węgla drzewnego w połączeniu z wazeliną i tuszu w kamieniu. Tradycyjne maskary pojawiły się dopiero pod koniec lat 50. XX wieku, a dzisiaj większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu oka.

Coraz większą uwagę przywiązujemy do jakości używanych tuszów do rzęs. Samo wydłużenie i pogrubienie włosków jest już niewystarczające. Ważne, aby kosmetyk był trwały, nie podrażniał oczu, perfekcyjnie rozdzielał i odżywiał nawet najkrótsze włoski. W dzisiejszych czasach kobiety szukają innowacyjnych rozwiązań nawet w kosmetykach. Właśnie taka jest maskara UP by Realash, która dzięki swojej unikalnej recepturze podkreśla kobiece spojrzenie, jednocześnie pielęgnując rzęsy.

Maskara UP by Realash została skomponowana z najwyższej jakości składników. Ekstrakt z lipy srebrzystej posiada właściwości pielęgnujące, które pogrubiają rzęsy. Jedwab odżywia cebulki włosków, stymuluje ich regenerację oraz wzrost. Lanolina (naturalny wosk o właściwościach nawilżających) sprawia, że tusz mocno przylega do rzęs. Dzięki wyjątkowym składnikom efekt UP by Realash jest trwały oraz zniewalający, a rzęsy stają się widocznie wydłużone, sprężyste i lśniące.

Ergonomiczna szczoteczka Up by Realash perfekcyjnie rozdziela rzęsy, a rewolucyjna formuła pokrywa je od nasady, aż po same końce. Maskara nadaje rzęsom zmysłowej objętości, unosi je od nasady i wydłuża. Up by Realash jest mocno napigmentowana, dzięki czemu efekt intensywnej czerni utrzymuje się na rzęsach przez wiele godzin, bez rozmazywania i niepożądanego "efektu pandy". Maskara jest bardzo trwała, nie kruszy się, nie podrażnia oczu i bez obaw mogą ją stosować osoby, które noszą szkła kontaktowe.

Dzięki UP by Realash każda kobieta może olśniewać perfekcyjnym spojrzeniem, które z pewnością zostanie zauważone przez płeć męską.

Tusz do rzęs UP by Realash, Realash Cosmetics

Pojemność - 8 ml

Cena - 70 zł

Produkt może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas