Reklama

Reklama

Pielęgnacja skóry w XXI wieku według Katie Holmes

Katie Holmes wybrała kosmetyki z linii Olay Regenerist - by prowadząc nowoczesny styl życia, osiągnąć naturalne piękno.

Jestem bardzo szczęśliwa, że powierzono mi rolę globalnej ambasadorki marki Olay. To marka, którą szanuję, darzę zaufaniem i w którą wierzę. Eksperci Olay intensywnie pracują nad tym, aby tworzone przez nich produkty były coraz lepsze i dostosowane do zmieniających się potrzeb kobiet. Dzięki temu, każda z nich może poczuć się najpiękniejszą wersją siebie - komentuje Katie Holmes.

Katie w ramach różnych projektów zawodowych dużo podróżuje, a częste loty wymagają specjalnej pielęgnacji skóry, głównie z uwagi na zmieniający się klimat, czynniki środowiskowe oraz godziny spędzone w powietrzu. By cera była nieskazitelna w każdych warunkach, Katie stosuje kosmetyki Olay Regenerist, będące jedną z najczęściej nagradzanych linii kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy na świecie.

Reklama

W podróży

Podróżowanie samolotem może istotnie oddziaływać na skórę - podczas lotu dochodzi bowiem do znacznej utraty nawilżenia. Aby temu zapobiec, Katie pije dużo wody i stosuje krem ujędrniająco-modelujący Olay Regenerist, który pomaga zachować równowagę oraz promienny blask skóry. 

Szybko i skutecznie

Katie z klasą i wdziękiem dzieli swój czas między macierzyństwo i sprawy prywatne. Szczególnie docenia produkty, które działają skutecznie i szybko. Dlatego jednym z jej ulubionych kosmetyków jest serum modelująco -ujędrniające Olay Regenerist, ponieważ szybko się wchłania i poprawia wygląd zmarszczek już w 2 tygodnie.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy