Reklama

Reklama

Pierwsza szminka w płynie – APOCALIPS

Apocalips to z pewnością nie koniec świata, ale najnowsza propozycja szminek od Rimmel London.

Apocalips to intensywny kolor szminki z fenomenalnym połyskiem błyszczyka. Nowa szminka w płynie łączy w sobie najlepsze koncepcje szminki i błyszczyka - soczysty płyn z czystymi pigmentami koloru o bogatym kolorze, fenomenalny połysk i  wyjątkowy komfort, który utrzymuje się przez cały dzień.

Formuła szminki sprawia, że usta mają wyjątkowo mocny i odważny kolor. Nowa szminka w płynie, APOCALIPS, to kremowa i odżywiająca konsystencja, która za jednym pociągnięciem fantastycznego, nowego aplikatora z mikro-zbiorniczkiem, łatwo i równomiernie się rozprowadza, pozostawiając usta w pięknym kolorze oraz nawilżone godzina po godzinie. To koniec znanego dotąd koloru.

Reklama

Opakowanie szminki w płynie APOCALIPS jest równie wybuchowe. Spektakularnie ostre krawędzie nakrętki oraz czarny kolor, sprawiają, że opakowanie wygląda jak nieznany obiekt, który powstał na skutek wielkiego wybuchu. Tym bardziej, że jeden koniec opakowania jest przejrzysty i wydaje się świecić jak lawa, gdy ujawnia wnętrze odcienia szminki. Apocalips to aż 7 odcieni szminek w płynie od różowego odcienia Nova po koralowy róż (Stellar) do beży (Nude Eclipse).     

Produkt będzie dostępny w 7 odcieniach od drugiej połowy stycznia 2013 r.:

100 Phenomenon, 102 Nova , 201 Solistice, 300 Out Of This World,

303 Apocaliptic, 501 Stellar, 600 Nude Eclipse.

Cena: ok. 23 zł


INTERIA.PL/Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: szminka | czerwona szminka | błyszczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy