Reklama

Reklama

Plastry do depilacji Soraya

Nowość Soraya - plastry do depilacji ciała do stosowania na zimno.

Plastry z woskiem do depilacji ciała o zapachu zielonego jabłuszka do stosowania na zimno. Odpowiednie do skóry normalnej - To szybki i skuteczny sposób na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry ciała, bez zbędnego owłosienia. Pozwalają na idealne usunięcie włosków na nogach, rękach, pod pachami i w okolicach bikini. Doskonale przylegają do skóry, dopasowując się do kształtu ciała i szybko usuwają włoski, zapewniając długotrwały rezultat.

Opakowanie zawiera: 12 pojedynczych plastrów do depilacji ciała (6 kompletów), 2 chusteczki do stosowania po depilacji,br/>cena 10zł

Reklama

Plastry z woskiem do depilacji ciała z łagodzącym ekstraktem z aloesu do stosowania na zimno - Odpowiednie do skóry wrażliwej - To szybki i skuteczny sposób na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry ciała, bez zbędnego owłosienia. Pozwalają na idealne usunięcie włosków na nogach, rękach, pod pachami i w okolicach bikini. Doskonale przylegają do skóry, dopasowując się do kształtu ciała i szybko usuwają włoski, zapewniając długotrwały rezultat.

Opakowanie zawiera: 12 pojedynczych plastrów do depilacji ciała (6 kompletów), 2 chusteczki do stosowania po depilacji
cena 10 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zimno | plastry | depilacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy