Reklama

Podkład nie do wykrycia

Nowy podkład marki RIMMEL Match Perfection to innowacyjny podkład, dopasowujący się do cery.

Nowy podkład Match Perfection jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, które nie chcą być oskarżane o największe przestępstwo makijażowe - źle dobrany podkład. Dzięki nowemu podkładowi Rimmel takie zarzuty już nigdy się nie pojawią, a nowy podkład nie zostałby wykryty nawet przez Sherlock’a Holmes’a.

Wszytko dzięki unikalnej technologii, która rozpoznaje koloryt skóry oraz jej rodzaj, dzięki czemu cera po nałożeniu podkładu wygląda świeżo i naturalnie przez długi czas, bez względu na pogodę. Nowy podkład Match Perfection to prefekcja w wyglądzie skóry, o czym przekonała się już ambasadorka marki Rimmel, Georgia May Jagger, która używa Match Perfection w odcieniu 200 Soft Beige i potrzebuje podkładu, który zawsze dopasuje się do jej londyńskiego stylu.

Reklama

Podkład Match Perfection marki Rimmel idealnie adaptuje się do koloru cery oraz imituje strukturę skóry, dzięki czemu cera wygląda nieskazitelnie i naturalnie. Match Perfection zawdzięcza swoje działanie innowacyjnym składnikom zawartym w swojej formule:

  • technologia Smart-Tone™, która imituje strukturę skóry oraz jej karnację, dzięki czemu cera jest nieskazitelna. Zawiera ona barwniki wzbogacone kwasami aminowymi, które harmonijnie współgrają ze składnikami powierzchni skóry, którymi są w głównej mierze białka - duże i złożone cząstki zawierające łańcuchy kwasów aminowych. To nie tylko pozwala uzyskać lepszą przyczepność
    i jednorodność, lecz także bardziej naturalny kolor i efekt końcowy.
  • Sapphire Radiance kompleks bogaty w niebiesko-szafirowe drobinki, które zapewniają bardziej precyzyjny i świeży kolor podczas ekspozycji na światło. Pył szafirowy, posiada drobnoziarnistą postać szafiru, przeźroczystobłękitnego kamienia. Technicznie rzecz biorąc jest to korund lub inaczej skrystalizowany tlenek aluminium o sześciokątnej strukturze, dającej w świetle jednorodny, błękitny i świeży połysk. Przeciwdziała to pojawianiu się na skórze matowego, żółto-pomarańczowego koloru.
  • Oxygen kompleks, który pozwala oddychać skórze, dzięki czemu jest ona bardziej promienna, a naturalny kolor utrzymuje się na niej dłużej. Podkład ma lekką konsystencję, i przez to nie blokuje cząstkom powietrza dotarcia do skóry. Dodatkowo kompleks wzmocniony jest antyoksydantami: sokiem z jagody acai, granatu oraz winogron.  
Efektem tak skomponowanej formuły jest podkład z niezwykłą zdolnością dopasowania się do koloru i struktury skóry. Synergia pyłu szafirowego, pudrów o strukturze sferycznej oraz barwników wzbogaconych kwasami aminowymi pozwala uzyskać świeży kolor, który jest zarazem pełen życia i nie przytłacza naturalnego wyrazu skóry. Formuła jest także wzbogacona limonką (kwasami owocowymi), które działają na skórę oczyszczająco i rozjaśniająco. Zawarta w formule Match Perfection witamina C działa wzmacniająco i antyoksydacyjnie.

Detektyw do spraw piękna nie wykryje podkładu, może szukać dalej. Match Perfection zostaje na skórze przez cały dzień i nie wymaga żadnych dodatkowych poprawek. Jest lekki i beztłuszczowy, dobrze się rozprowadza, posiada ochronny filtr SPF18, dzięki któremu cera jest cały czas pod ochroną.

Match Perfection jest idealnym podkładem dla zabieganych współczesnych dziewczyn, ponieważ jego długotrwała formuła utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Kolor nie blaknie, dzięki czemu można nosić go od rana do nocy, bez nanoszenia poprawek.

Kosmetyk jest zamknięty w nowoczesnej szklanej buteleczce z poręcznym aplikatorem, który umożliwa precyzyjne dozowanie produktu. Opalizujący niebieski kolor elementów butelki oraz grafiki nawiązuje do zawartch w formule szafirowych pigmentów. 

Produkt będzie dostępny w 6 odcieniach:

010 Light Porcelain

101 Classic Ivory 

200 Soft Beige

300 Sand

303 True Nude

302 Golden Honey


Cena:

Match Perfection 30 ml ok. 36 zł

 

 

 

 


INTERIA.PL/Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: podkład | kosmetyki | gładka cera | kosmetyki kolorowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama