Reklama

Reklama

Pokaż nogi zimą!

Zgrabne i zadbane potrafią zrobić wrażenie. Jeżeli twoim marzeniem są piękne nogi, nie zapominaj o tym, że zimą też należy poświęcić im odrobinę uwagi.

Coś dla oka

Aby nogi mogły zrobić wrażenie, trzeba dać im taka możliwość i po prostu je... pokazać. Nawet najzgrabniejsze łydki ukryte pod grubymi i szerokimi nogawkami pozostaną niezauważone. Zima nie oznacza wcale, że musisz zrezygnować ze spódniczek i sukienek, zwłaszcza, że sezon imprez za pasem. Najpierw Andrzejki i Sylwester, a potem szaleństwa karnawału. Zanim jednak założysz wystrzałowe kreacje, zadbaj o to, aby twoje nogi wyglądały nienagannie, zbędne owłosienie może zepsuć najlepszy efekt. Gładkie nogi to nie przywilej top modelek, ale po prostu obowiązek.

Reklama

Miłe w dotyku

W połowie randki zaczynasz się zastanawiać: - co będzie jeśli on dotknie moich nóg? Pomyśli, że przez przypadek pogłaskał szorstkowłosego jamnika albo pogładził twarz zbiegłego więźnia, który od kilku dni nie widział się z maszynką do golenia? W panice zaczynasz szukać pretekstu, aby czym prędzej zakończyć spotkanie, romantyczny nastrój pryska jak bańka mydlana. Nie daj się zaskoczyć i zrób wszystko, aby nie dopuścić do takiej sytuacji. Gładkie, miłe w dotyku nogi warto mieć przez cały rok.

Gładkie i zgrabne

Zgrabnym nogom sprzyja ruch i ćwiczenia. Jeżeli nie masz czasu żeby wyjechać na narty, zawsze możesz pójść na basen, gdzie nie tylko możesz zadbać o sylwetkę, ale również pokazać swoje nóżki. Pamiętaj jednak, że pływanie z zarośniętymi nogami przystoi jedynie niedźwiedziom polarnym i mężczyznom.

Jak to zrobić?

Metod usuwania zbędnych włosków z nóg jest kilka. Można korzystać z profesjonalnych zabiegów proponowanych przez gabinety kosmetyczne są one jednak dosyć kosztowne. Golenie nóg zwykłą maszynką daje niezły efekt, ale na krótko. Jeżeli chcesz zadbać o nogi w domu, a jednocześnie mieć poczucie gładkości przez dłuższy czas najlepiej użyć depilatora.

Jeżeli jeszcze nie masz depilatora weź udział w naszym konkursie!
Do wygrania jest 10 depilatorów.
Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA pod numer 7252.
Koszt wysłania SMS -a wynosi 2,44 z VAT.
Konkurs przeznaczony dla abonentów sieci ERA, Orange i PLUS GSM.

Więcej na temat konkursu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nogi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy