Reklama

Reklama

Posylwestrowe sos dla urody

Widoczne zmęczenie i cienie pod oczami - w prosty sposób, domowymi sposobami można zniwelować pozostałości po szampańskiej zabawie. Sok pomidorowy, sok z cytryny, świeży ogórek - to naturalne upiększacze i posylwestrowe SOS dla urody.

Oczywiście najlepszym kosmetykiem jest długi i zdrowy sen, ale jak tu spać, kiedy zabawa trwa w najlepsze. Niestety oznaki zmęczenia najczęściej rysują się na naszej twarzy, ale jak przekonuje na łamach "Vogue" dermatolog, Kim Robinson, łatwo można sobie z nimi poradzić domowymi sposobami.

Jednym ze sposobów na poprawę wyglądu skóry są świeże ogórki. Ta dobrze znana i często praktykowana metoda pomaga zniwelować cienie pod oczami i doskonale koi skórę. "Pokrój ogórka w centymetrowe plastry, umieść je w lodówce na 30 minut, a następnie połóż je na 10 minut na powieki" - instruuje Kim Robinson.

Reklama

Innym sposobem na walkę ze zmęczeniem wypisanym na twarzy jest kompres z soku pomidorowego i soku z cytryny.

"Te dwa składniki, to nie tylko pyszne połączenie - razem, mogą pomóc złagodzić oznaki zmęczenia widoczne na naszej skórze. Wymieszaj jedną łyżeczkę świeżego soku pomidorowego i pół łyżeczki świeżego soku z cytryny, a następnie nałóż miksturę pod oczami i pozostaw na 10 minut do zmycia. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy