Reklama

Reklama

Precz ze szkieletami

Jaki magazyn kobiecy by otworzyć, jakiego wywiadu z modelką posłuchać zawsze się dowiemy, że je, co chce, raczy się kilkoma czekoladkami dziennie i nie robi tak naprawdę nic dla utrzymania świetnej szczupłej sylwetki. Co za bzdury!

Kobiety powoli tracą cierpliwość do kampanii na rzecz szczupłości i zaczynają wpatrywać się w modelki, które nie ukrywają swoich krągłości, a nawet z upodobaniem je publicznie prezentują.

Reklama

Dwie trzecie poddanych sondażowi kobiet przyznaje się, że traci dobre samopoczucie i pewność siebie w zetknięciu ze szkieletowatą top-modelką. A reklamy, w których występują panie o porcelanowo czystej skórze są źródłem kobiecych kłopotów i frustracji.

Ostatnio w rankingach najbardziej atrakcyjnych gwiazd na szczycie pojawiają się Jennifer Lopez czy Catherine Zeta-Jones - i to zarówno w ocenie pań, jak i panów.

Brytyjski rozmiar 12, rozpropagowany na Wyspach przez Bridget Jones stał się wyjątkowo pożądany. Coraz częściej kobiety, bombardowane na co dzień nierealistycznymi obrazami doskonałych ciał, w trosce o poczucie swojej wartości, sprzeciwiają się takiej polityce reklamowej.

Top-gwiazdy wg pań:

1. Renee Zellweger jako Bridget Jones

2. Catherine Zeta Jones

3. Martine McCutcheon

4. J-Lo

5. Beyonce

6. Cameron Diaz

7. Britney Spears

8. Renee Zellweger jako Roxie Hart

9. Posh Spice

Top-gwiazdy wg panów:

1. Catherine Zeta Jones

2. Beyonce

3. J-Lo

4. Martine McCutcheon

5. Cameron Diaz

6. Britney Spears

7. Renee Zellweger jako Bridget Jones

8. Renee Zellweger jako Roxie Hart

9. Posh Spice

Dowiedz się więcej na temat: jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje