Reklama

Reklama

Produkty ujędrniające skórę twarzy, Clinique

Clinique wypowiada wojnę starzeniu się skóry, w której bronią będzie nowy krem Repairwear Lift Firming Night Cream.

Walki będą prowadzone w następujących trzech obszarach:
1. pomoc w utrzymaniu optymalnego poziomu kolagenu.
2. pomoc w intensyfikowaniu naturalnego procesu produkcji kolagenu
3. ujędrnianie i zwiększanie napięcia skóry.

Reklama

Ten nowo opracowany przez Clinique ujędrniający kompleks retinolowo-peptydowy opiera się na opatentowanej technologii, która pomaga skórze utrzymać sprężystość i jędrność. Preparat Repairwear Lift Firming Night Cream powoduje, że skóra, już na początku jego stosowania, staje się bardziej napięta i taki stan utrzymuje się przez długi czas. Retinol, stosowany regularnie przez dłuższy czas, pomaga zlikwidować widoczne efekty starzenia się skóry. W miarę konsekwentnego stosowania, te najnowsze i najbardziej technologicznie zaawansowane składniki pomogą skórze bronić się przed różnorakimi atakami związanymi ze starzeniem się skóry.

Noc = naprawa

Clinique zawsze wierzył w to, iż najlepszym sposobem na pielęgnację skóry jest wykorzystanie naturalnie w niej zachodzących procesów. Przez cały dzień twoja skóra stacza wiele większych i mniejszych bitew z różnymi atakującymi ją czynnikami środowiskowymi, więc oczywiste jest to, iż w nocy musi odpocząć, naprawić wyrządzone szkody i zregenerować siły. Dlatego też wydaje się to sensowne, iż najlepszym czasem na dodanie skórze sił i energii do regeneracji jest właśnie noc, kiedy to skóra przełącza się na tryb naprawczy.

Krem Repairwear Lift Firming Night Cream dostępny jest w trzech formułach opracowanych z myślą o trzech różnych typach skóry:
Repairwear Lift Firming Night Cream cera mieszana do przetłuszczającej się
Repairwear Lift Firming Night Cream sucha do mieszanej
Repairwear Lift Firming Night Cream bardzo sucha do suchej

Te luksusowe kremy wspaniale rozprowadzają się na skórze. Formuła przeznaczona do cery od mieszanej do przetłuszczającej się zawiera w swoim składzie pudry, dzięki którym po nałożeniu kremu skóra jest jedwabiście gładka i matowa. Formuły przeznaczona dla cery od suchej do mieszanej oraz od suchej do bardzo suchej wzbogacone zostały o mikę i "optyczne rozpraszacze", które powodują, że skóra staje się promienista. Wszystkie trzy formuły zawierają w swoim składzie specjalne polimery, które powodują, że skóra bezpośrednio po nałożeniu preparatu staje się bardziej napięta.

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy.

Ceny: 30 ml - 215 zł; 50 ml - 285 zł.

Dowiedz się więcej na temat: krem | skóra | Clinique

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje