Przeciwzmarszczkowe nowości NIVEA VISAGE

Przeciwzmarszczkowy Fluid Q10 oraz Przeciwzmarszczkowe mleczko oczyszczające Q10 to nowości z serii NIVEA VISAGE, które zawierają innowacyjny kompleks Q10 aktywizujący metabolizm skóry i pobudzający jej aktywność przeciwzmarszczkową.

Fluid i mleczko oczyszczające Q10
Fluid i mleczko oczyszczające Q10materiały prasowe

Przeciwzmarszczkowy fluid z kompleksem Q10 To beztłuszczowy krem o lekkiej konsystencji z naturalnym dla skóry kompleksem Q10, który widocznie redukuje istniejące zmarszczki. Aktywne cząsteczki kompleksu Q10 głęboko penetrują skórę i pomagają jej produkować energię niezbędną do regenerowania uszkodzeń w głębokich warstwach. Aby zapobiec ponownym uszkodzeniom komórek, kompleks Q10 wspomaga skórę dodatkowymi zapasami energii. Tym samym rozwija zdolność skóry do magazynowania dużych ilości energii i uwalniania jej, kiedy jest niezbędna do walki ze zmarszczkami. Dodatkowo, specjalna kombinacja filtrów UVA/B ze wzmocnionym filtrem UVA (SPF 15) i witaminą E, intensywnie chroni skórę przed promieniami słonecznymi, powodującymi fotostarzenie.
Fluid jest skuteczny w codziennej, przeciwzmarszczkowej pielęgnacji wszystkich typów cery, a w szczególności cery normalnej i mieszanej z tendencjami do błyszczenia. Działa na wszystkie rodzaje zmarszczek.
Należy go stosować codziennie rano, po oczyszczeniu cery.
Cena: 50 ml; ok. 37 zł

Przeciwzmarszczkowe Mleczko Oczyszczające Q10 NIVEA VISAGE Mleczko delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki substancjom nawilżającym dostarcza skórze odpowiednią dawkę nawilżenia, nie pozostawiając przy tym tłustych śladów. Mleczko, wzbogacone naturalnym dla skóry kompleksem Q10 pomaga redukować płytkie zmarszczki.
Zabieg oczyszczania powinien być wykonywany dwa razy dziennie: wieczorem, przed snem, w celu usunięcia makijażu i zanieczyszczeń nagromadzonych w ciągu dnia oraz rano, po przebudzeniu, aby zetrzeć wydzieliny potu i sebum, powstałe w nocy.
Cena: 200ml; ok. 17 zł

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas