Reklama

Reklama

Przywróć piękno skórze pod oczami

Wysypiasz się, nie jesteś zmęczona, ale wciąż twoim oczom brakuje blasku? Są sposoby, by go im przywrócić

Rozjaśniaj sińce

Sięgnij po preparaty usprawniające mikrokrążenie, oparte na zielonej herbacie, arnice, ogórku. Świetnie sprawdzają się płatki nasączone rozjaśniającymi wyciągami (z rumianku, ogórka). Wystarczy nakleić je pod oczy na kwadrans.

Pożegnaj opuchliznę

Zaraz po wstaniu z łóżka spryskaj twarz zimną wodą. To obkurczy naczynka i zmniejszy obrzęki. Masuj okolice oczu 2 min codziennie.

Wykonuj koliste ruchy opuszkami tuż pod linią zagłębienia od zewnętrznych kącików oczu do wewnętrznych i podążając górną powieką z powrotem na zewnątrz. Stosuj kosmetyki z rozmarynem, miętą.

Reklama

Zapobiegaj zmarszczkomSkóra wokół oczu jest cieńsza i bardziej wrażliwa niż pozostała część twarzy. Dlatego tu właśnie pojawia się najszybciej siateczka drobnych zmarszczek. Zmniejszysz je, stosując co dzień krem pod oczy (z kolagenem, roślinnymi hormonami).

Starannie zmywaj makijażRób to każdego wieczora! Wacik nasącz płynem (micelarnym lub dwufazowym) i przyłóż go do zamkniętej powieki. Nie trzyj, tylko poczekaj dłuższą chwilę, aby tusz czy cienie się rozpuściły. Potem delikatnie go zsuń. Czynność powtórz (wacik powinien być całkowicie czysty).

Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: P.O.D. | piękno | oczy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje