Pulanna Belamcanda

Pielęgnacja po 40. roku życia

Seria Pulanna
Seria Pulannamateriały prasowe

Jedną z przyczyn utraty elastyczności skóry po 40 roku życia może być niski poziom naturalnych estrogenów. W takich przypadkach miejscowe zastosowanie kosmetyków z fitoestrogenami przywróci skórze właściwe napięcie i elastyczność, a także pozwoli na jej właściwe odżywienie.

Wykorzystanie w kosmetykach Pulanna Belamcanda ekstraktu z azjatyckiej rośliny belamcanda chinesis skutecznie spowalnia starzenie się skóry. A to głównie dzięki bogactwu fitoestrogenów oraz innych składników aktywnych, pozyskanych z kłącza tej niepozornej rośliny.

Kosmetyki Belamcanda odbudowują barierę hydrolipidową skóry, stymulują produkcję kwasu hialuronowego, spłycają drobne zmarszczki i poprawiają strukturę skóry, która odzyskuje sprężystość, blask i dogłębne nawilżenie.

Belamcanda Chinesis (zwana iksją chińską) to roślina występująca na terenie Chin, Japonii oraz Korei, znana i stosowana od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej. Cenne jest szczególnie kłącze rośliny, którego ekstrakt wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe.

W skład serii Pulanna Belamcanda wchodzą:

Day Cream - krem na dzień (30 ml) - 40 zł

Night Cream - krem na noc (30 ml) - 40 zł

Eye Serum - serum pod oczy (20 ml) - 19 zł

Micellar Fluid - płyn micelarny (200 ml) - 19 zł

Body Butter - masło do ciała (200 ml) - 33 zł

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas