Reklama

Reklama

Rimmel Spring Look

Romantyczny look Georgii May Jagger, ambasadorki marki Rimmel, doskonale wpisuje się w pastelowe trendy wiosennego sezonu. Cała magia tego delikatnego makijażu tkwi w prostocie i ukazaniu naturalnego piękna.


Cera

W wiosennym makijażu Rimmel cera jest świeża, wyrównana kolorystycznie, pozbawiona niedoskonałości, lekka i promienna.  Aby uzyskać ten efekt najlepiej zacząć od delikatnej bazy Lasting Finish Primer, która wyrówna strukturę cery i doskonale przygotuje ją pod podkład. Ten z kolei ma się długo trzymać i być niemal niewidoczny. Te funkcje doskonale spełnia nowy Lasting Finish 25h Nude.

Na przebarwienia i cienie najlepiej nałożyć korektor Lasting Finish 25h Concealer, dzięki bardziej kremowej konsystencji i większej ilości pigmentu może również służyć jako baza pod cienie do powiek. Całość delikatnie utrwalamy pudrem, również z linii Lasting Finish 25h.

Reklama

Kości policzkowe podkreśla róż w kremie Stay Blushed w kolorze peach flush.

Oczy


Wiosenny makijaż oczu to subtelnie rozświetlone powieki i wyraźnie zaznaczone rzęsy. Złoty cień w kredce Scandal'eyes Shadow Stick w kolorze 002 Bulletproof Beige podkreśla całą powierzchnię ruchomych powiek. Linia rzęs została delikatnie zagęszczona eyelinerem Scandale'eyes Jumbo Eyeliner, a same rzęsy  wytuszowane maskarą Wonder'full Extreme Black. Tusz, dzięki formule z olejkiem arganowym, zapewnia wyjątkowy połysk, intensywność pigmentu i konsystencję bez grudek.  

UstaUsta, podobnie jak cały makijaż, są wyjątkowo delikatne. Naturalny, różowy odcień i długotrwałe nawilżenie zapewnia szminka w kredce Lasting Finish Color Rush nr 110, która jest wyjątkowo łatwa w użyciu i jednocześnie bardzo trwała.  

Produkty użyte do makijażu:

-
Primer Lasting Finish
- Podkład Lasting Finish 25H Nude
- Puder Lasting Finish 25H Nude
- Cień w kredce ScandalEyes Shadow Stick 002 Bulletproof Beige
- Eyeliner ScandalEyes Jumbo
- Tusz do rzęs Wonder’full Extreme Black
- Szminka w kredce Colour Rush nr 110        

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama