Reklama

Reklama

Róż wymodeluje twarz

Odpowiednio nałożony zdziała cuda - zamieni buzię w bardziej owalną.

Twarz trójkątna

Chcesz, by buzia sprawiała wrażenie owalnej? Róż nałóż na najszersze miejsce kości policzkowych i pociągnij ukośnie w stronę skroni. Umaluj nim też wystającą brodę.

Twarz podłużna

Będzie znacznie korzystniej wyglądała, gdy róż położysz w kształcie łódeczki, poziomo od kości policzkowych w stronę nosa. Muśnij też górę czoła i brodę, a skrócisz buzię.

Twarz okrągła

Wyda się smuklejsza, gdy róż naniesiesz od skroni (zaczynając przy zewnętrznym kąciku oka) w kierunku ust. Pędzlem można też pociągnąć zaokrąglony dół policzków.

Twarz kwadratowa

Rysy tej twarzy warto złagodzić i nadać jej trochę krągłości. Róż nałóż na kości policzkowe i boki policzków. Muśnij nim też kąty czoła i dół policzków.

Reklama

Dopasuj róż do cery

To ważne, bo wtedy idealnie stopi się ze skórą, dając naturalny efekt.

- Róż w kamieniu, kulkach i sypki - nadaje się do każdej cery, zwłaszcza tłustej i mieszanej (matuje cerę). Aplikuje się go dużym, szerokim pędzlem o lekko ściętym włosiu.

- Róż w kremie - do cery suchej. Dobrze wtapia się w skórę, dodając jej blasku. Nakłada się go palcami.

- Kosmetyk o konsystencji musu - do cery dojrzałej. Jest bardzo lekki, daje naturalny efekt i nie podkreśla zmarszczek. Ten typ różu również nakłada się palcami.

Dobrze dobierz kolor

Wtedy subtelnie ożywi twoją karnację. Także ujmie ci lat.

- Jasna skóra (zwłaszcza dojrzała) ładnie wygląda muśnięta bladoróżowym kosmetykiem w spokojnym, raczej chłodnym odcieniu. Wieczorem można ją podkreślić odcieniem amarantowym.

- Cera naczyniowa dobrze wygląda podkreślona różem w odcieniu beżowym lub brązowym.

Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: róże

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy