Reklama

Reklama

Seria Satiné, Delia Cosmetic

Firma Delia Cosmetics rozszerzyła linię produktów do depilacji Satiné o nowy produkt - plastry do depilacji twarzy na zimno.

Szybko działający krem do depilacji zawiera witaminę E i D- Panthenol. Polecany do każdego typu skóry. Wystarczy pozostawić na skórze przez 3-5 minut.

Pojemność 100 ml
Cena detaliczna ok. 6,50 zł

Super delikatny krem do depilacji zawiera ekstrakt z zielonej herbaty i D- Panthenol. Polecany dla osób skłonnych do uczuleń lub ze szczególnie wrażliwą skórą. Zielona herbata łagodzi podrażnienia, D-Panthenol nawilża i wygładza skórę. Krem działa po 20 minutach od aplikacji. Ten czas działania sprawia, że skóra staje się satynowo gładka i miękka.

Reklama

Pojemność 100 ml
Cena: detaliczna ok. 6,50 zł.

Pianka do depilacji odświeża i koi skórę w trakcie golenia. Kremowa konsystencja kosmetyku zapewnia delikatne i bezpieczne przesuwanie się nożyków po skórze. Dodatkową zaletą pianki jest jej wysoka wydajność.

Pojemność 150 mlCena detaliczna ok. 9,50 zł.

Plastry do depilacji twarzy na zimno delikatnie i dokładnie usuwają zbędne włoski. Regularne używanie wosku sprawi, że włoski staną się cieńsze i słabsze, a zabieg mniej bolesny. Wosk jest dostępny w formie poręcznych plastrów, zapakowanych w saszetki do jednorazowego użytku. Do opakowania załączono specjalne chusteczki po depilacji nasączone oliwką.

Opakowanie zawiera 12 pojedynczych plastrów.
Cena detaliczna ok. 8 zł.

Woskowe plastry do depilacji na zimno to nowy sposób depilacji. Plastry dzięki miękkim paskom fizelinowym dokładnie dopasowują się do kształtów ciała. Służą do depilacji nóg, okolic bikini i pach. Efekt depilacji jest długotrwały i utrzymuje się przez około cztery tygodnie. Po zabiegu należy zmyć resztki wosku ciepłą wodą i wmasować w skórę żel kojący lub balsam po depilacji Satiné.

Opakowanie zawiera 8 pojedynczych plastrów.
Cena detaliczna ok. 9,50 zł.

Kojący żel po depilacji o delikatnym, świeżym zapachu. Zawiera kompleks łagodzący efekty depilacji. Przywraca neutralne pH i likwiduje zaczerwienienie skóry. Żel dostępny jest w praktycznych, jednorazowych saszetkach.

Opakowanie zawiera 10 saszetek po 8 ml.
Cena detaliczna ok. 5 zł.

Łagodzący balsam po depilacji. Receptura oparta o składniki łagodzące i kojące skórę. Zawiera kompleks witaminowy, ekstrakt z zielonej herbaty i D- Panthenol. Balsam łatwo wnika w skórę, pozostawiając uczucie świeżości.

Opakowanie 200 mlCena detaliczna ok. 9 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy