Reklama

Serie Expert Pro Longer

Obecnie w salonach fryzjerskich styliści muszą obcinać końcówki włosów, ponieważ im dłuższe włókno, tym cieńszy jego koniec. Dlatego cięcie to do tej pory jedyne rozwiązanie, by włosy miały jednakową grubość od nasady po końce. Ale ten czas dobiega końca. W 2020, L'Oréal Professionnel przenosi innowacje na kolejny poziom z linią Pro Longer od Serie Expert.

Z opatentowaną, pogrubiającą technologią Filler A-100, Pro Longer to pierwsza profesjonalna linia, która odnawia długości i je wypełnia. Nie musisz już wybierać między długością a objętością. Koncentrat pogrubiający końcówki zawiera wysokie stężenie Filler A-100 natychmiast pogrubiając końcówki włosów na ostatnich centymetrach, by wyglądały na pełniejsze. Pierwsza aplikacja Koncentratu w pojemności technicznej powinna być wykonana przez stylistę w salonie. Do stosowania w domu dostępna jest opcja pojedynczych ampułek. Pro Longer - dla dłuższych, grubszych i piękniejszych włosów.

Reklama

Koncentrat pogrubiający końcówki do włosów długich

PROFESJONALNA FORMUŁA z dodatkiem Filler A-100 sprawia, że końcówki włosów wydają się grubsze i pełniejsze.

Sposób użycia:

Aplikuj na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Pozostaw na 3-5 minut. Spłucz.


Szampon poprawiający wygląd włosów na długościach

PROFESJONALNA FORMUŁA z dodatkiem Filler A-100 oraz aminokwasu pomaga odnawiać włókno włosa dla efektu dłuższych włosów. Włosy wydają się mocniejsze i bardziej błyszczące na całej długości. 

Sposób użycia:

Aplikuj równomiernie na włosy. Spień. Spłucz.


Odżywka poprawiająca wygląd włosów na długościach i końcach

PROFESJONALNA FORMUŁA z dodatkiem Filler A-100 oraz aminokwasu pomaga odnawiać włókno włosa dla efektu dłuższych włosów. Włosy wydają się mocniejsze i bardziej błyszczące.

Sposób użycia:

Aplikuj równomiernie na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Przeczesz grzebieniem. Spłucz.

Maska poprawiająca wygląd* włosów na długościach i końcach.

PROFESJONALNA FORMUŁA z dodatkiem Filler A-100 oraz aminokwasu pomaga odnawiać włókno włosa dla efektu dłuższych włosów. Włosy wydają się mocniejsze i bardziej błyszczące na całej długości.

Sposób użycia:

Aplikuj na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Pozostaw na 3-5 minut. Spłucz.


Krem poprawiający wygląd włosów na długościach 

PROFESJONALNA FORMUŁA z dodatkiem Filler A-100 oraz aminokwasu. Włosy wydają się mocniejsze na całej długości. Ochrona przed ciepłem aż do 230 °C*. 56% mniej uszkodzeń na powierzchni włosów. Działa przeciw puszeniu się włosów i sprawia, że stają się mniej podatne na łamanie.

Sposób użycia:

Aplikuj na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukuj. Stylizuj jak tylko chcesz.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy