Reklama

Reklama

Serum Souffle Marin, Phytomer

Tak jak my krztusimy się od nadmiaru spalin i kurzu w powietrzu, tak komórki naszej skóry zaczynają się dusić od nadmiaru toksyn i zanieczyszczeń. Skóra jest poszarzała, częściej pojawiają się wypryski i stany zapalne i niestety zmarszczki. Receptą może być dotleniające i przywracające energię serum do twarzy Souffle Marin.

Dermatolodzy z laboratoriów Phytomer ocenili na podstawie badań klinicznych, że zanieczyszczenie środowiska może spowodować spowolnienie procesu odbudowy komórek skóry nawet o 25 proc. Taki problem dotyczy aż 85 proc. kobiet w wieku 25. - 55. lat, mieszkających w miastach.

W odpowiedzi na potrzeby tak dużej grupy kobiet na świecie laboratoria kosmetyczne francuskiej marki Phytomer opracowały nowe serum Souffle Marin (polskie tłumaczenie: Morski Powiew), którego formuła ma pomóc skórze:
• skuteczniej bronić się przed agresją czynników zewnętrznych;
• "wziąć głębszy oddech", tj. usprawnić proces jej detoksykacji poprzez intensywne dotlenienie komórek epidermy;
• odzyskać odpowiedni poziom nawilżenia, odświeżyć i wyrównać jej koloryt.

Reklama

Serum Souffle Marin to koktajl czynników oczyszczających, dotleniających i pobudzających skórę.

Odtruwanie / oczyszczanie:


• morskie polisacharydy działające na zasadzie sieci, która wyławia na powierzchni skóry cząsteczki zanieczyszczeń, uniemożliwiając im penetrację w głąb naskórka, aż do momentu demakijażu skóry po całym dniu;
• morski kwiat Armeria Maritima (polska nazwa: Zawciąg Nadmorski) - nadmorski kwiat, który rośnie nie tylko na nadmorskich skałach, ale też często w zanieczyszczonych strefach przemysłowych. Roślina ta posiada niezwykłe właściwości samooczyszczające: potrafi przechwycić osiadłe na niej cząsteczki toksyn i zanieczyszczeń, wiążąc je w odosobnionych częściach liści i korzeni, a następnie eliminuje je przez odizolowanie się od tych zanieczyszczonych części korzenia lub zrzucenie zarażonego liścia;
• mikro-alga o nazwie Phormidiane, która posiada silne właściwości oczyszczające i przyspiesza regenerację uszkodzonych komórek.

Dotlenianie / dostarczanie minerałów i mikropierwiastków:
• ekstrakt z alg Oxygenol, który ułatwia pobieranie tlenu przez skórę (nawet o 28 proc.) i lepszą absorpcję jego cząsteczek przez komórki, stymuluje również syntezę komórek typu ATP.
• morski ekstrakt Oxhylium Marin, naturalnie bogaty w wapń i magnez, posiadający silne właściwości odtruwające, wygładzające i odżywcze. Poprawia nawet trzykrotnie zdolność komórek do odbudowy.

Cena: 150 zł; pojemność: buteleczka 30 ml.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: komórki | serum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy